Wpis z mikrobloga

a jak sprawa się ma jeżeli robie miesięcznie po 700km, ale bardzo krótkie odcinki w mieście? Tzn po 5-10km


@GSXR600: Trudno powiedzieć, zalezy ile Ci pali.
W lato to gaz się załacza prawie natychmiast, w zimie trzeba ten kilometr na benzynie liczyć, niemniej jak nie planujesz auta sprzedać za 2-3 lata to pewnie się opłaca, musisz sobie policzyc :p
@kulkaZpepka: jasne że gazuj tylko się dowiedz co tam założyć. Żadnego BRC! Ja się też bałem co to będzie, śmierć samochodu, itp. W rok czystego zysku jakieś 4000 zł po przejechaniu ok 30 tys. km. Samochód jeździ jak wcześniej, kasę wydaje gdzie indziej niż na stacji. Kupiłem nowsze auto z większym silnikiem i od razu pojechało na gazowanie. Jeżdżę samochodem wygodnym, wielkości małego mieszkania o wadze ponad 2 ton a kosztuje
Do znawców, są 4 wersje silnikowe avj, bfb, amb i bex. Kolejno 150, 163, 170, 190. Jak masz jakieś pytania odnośnie eksploatacji to pisz, mam taką samą pszczółkę.
@Indepeq: zalezy gdzie pracuje ;p nie skonczylem jeszcze 25 lat, a samemu placac za wynajem mieszkania bylem w stanie oszczedzic na Mazde z 2005 roku w 8 miesiecy :) nie skonczylem studiow, nie jestem programista i nie mam wlasnej firmy.