Wpis z mikrobloga

@xetrov: w skrócie,

indywidualna sytuacja raczej nigdy nie pozwoli na żywienie się światłem i mieszkanie pod drzewem

nijak ma się do tematu a tym bardziej do mojego wpisu, który mówi o tym że nie da się dzielić odpowiedzi na Twoje źle postawione pytanie. To ile zostanie jest zależne od wielu czynników związanych z oczekiwaniami i standardem życia. To że umowa opiewa na kwotę najniższą możliwą dla pracodawcy jest w tym kraju
potężnego silnika

@Wesoly_Kartofelek: xD


@Shodan56: biorąc pod uwagę, że w naszym kraju ok 70% aut ma silniki 60-90 KM to tak, jest to potężna maszyna xD Zaraz jakiś znawca zacznie porównywać do Mustanga xD

Dla mnie jak cie nie stać na paliwo tonie kupujesz takiego smoka

imho #!$%@?, ale to twoja opinia


@Shodan56: imo każdy kto kupuje beznyniaka - sportowy wózek, albo coś innego o dużej mocy i spalaniu
@Szrlh przebieg 210.000 więc jak na 14 letni samochód raczej nie kręcony. Nic nie stuka, nic nie puka, wszystko śmiga elegancko (Niemiec płakał jak sprzedawał). Co do gazowania, zastanawiam się cały czas :)
@wuju84 jeśli byłbyś w stanie szybciej odłożyć na taki samochód - to spoko, plus dla Ciebie jak najbardziej. Każdy orze jak może. Nie jestem leniwym #!$%@?, nie mam także dwóch lewych rąk jak napisałeś. Mam 27 lat, pracuję od
@kulkaZpepka: nie traktuj tego co piszę jako atak na Ciebie, każdy ma inną sytuację nic mi do tego. Ton mojej odpowiedzi wynika z debilnego uogólnienia które się pojawiło.. Polak musi odkładać na takie auto 2 lata.