Wpis z mikrobloga

no #!$%@? zazdrość jak #!$%@? szczególnie, że sam #!$%@?łem kilka lat takim, tyle ze o większej mocy xD


@Wesoly_Kartofelek: Ja tam nie wiem, może zazdrość, a może złość na siebie, że go nie zagazowałeś i wydajesz w #!$%@? kasy na paliwo? Przecież przy takim spalaniu to pewnie z 12-15kkm i zwraca się koszt instalacji.

No kurde, daj mi chociaż jeden powód przez który zagazowanie tego silnika miałoby być złe...

EDIT:
Dobra,
@Wesoly_Kartofelek: @kulkaZpepka: To tak jeszcze w gwoli ścisłości.
Zakłądając dość mały przebieg 12.000km rocznie, spalanie 11l benzyny (zwykle ok 20% więcej gazu idzie) wliczając koszty utrzymania instalacji, przeglądów.
Przy 18000km rocznie sama instalacja zwróci się po 6 miesiacach.

Serio nadal uważasz, że to wiocha i lepiej nie inwestować w LPG?
Pobierz G.....p - @Wesoly_Kartofelek: @kulkaZpepka: To tak jeszcze w gwoli ścisłości.
Zakłąd...
źródło: comment_ZkRi1PwS16PQ77vOYl4rG0oimQ1o8jQB.jpg
@fotonowypochlaniacz 4200€ (miesiąc temu było to niecałe 19.250 zł + akcyza ok 600 zł więc zmieściłem się w 20.000 zł). Obejrzałem w Polsce około 10 aut (różnych - nie tylko Audi ale w większości były to jednak Audice) i poddałem się. Wszystkie były wyrurane, zawieszenie padało, rdza wpierdzielała się w karoserie albo były wykrywane przez mojego mechanika inne usterki mniejsze lub większe. Ten samochód ma nowe opony bo z kwietnia, do tego
@kulkaZpepka: akurat szukalem ostatnio instalacji do B5 1.8T i dostalem np. taka odpowiedz

Rekomenduję do Pana samochodu instalacje, które gwarantują komfort i niezawodność korzystania z samochodu po montażu LPG
1. KME NEVO - Wtrysk Gazu IV generacja - system składający się z podzespołów Producentów liczących się na rynku LPG. Komputer KME Nevo, Reduktor KME GOLD, wtryskiwacze Hana, wielozawór Tomasetto, filtry LPG - Mimar. System, w kompletacji opracowanej przez Energy Gaz Polska,