Wpis z mikrobloga

#uberoslo
Tak jak obiecałem! kilkanaście słów o #uber w oslo!
w gwoli jasności
- to nie jest moje główne źródło zarobku, ubera traktuję jako kieszonkowe!
- auto w kredo już miałem zakupione przed uberem, więc kredytu i ubezpieczenia nie wliczam w koszta!

Jak dostać się do U w Oslo
- musisz posiadać pozwolenie na pobyt w NO, prawo jazdy-może być polskie, auto na norweskich blachach, i tutaj odradzam byle jakie gofno, które posiada 5 drzwi - bo klienci was zjedzą! Osobiście zaczynałem od Lexusa CT200h w fSport z 2014, lecz okazał się zbyt mały, teraz jest A4 Avant z 2013. Założenie działalności to 15 minut roboty przez neta, karta na stację paliw, konto firmowe w banku i można startować.

Jak jest z zarobkami w U
poniżej ss z zarobkami z ostatnich 7 dni, łącznie przejechałem około 800km
- mam zwrot podatku za paliwo, bramki, czyszczenie auta oraz internet w samochodzie.
- kwota podana jest przed podatkiem, wysokość podatku jest uzależniona od ilości dochodów, jeden będzie miał 39% inny 49%
Sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie czy te 12 do 15 k nok tygodniowo przy średnio 4h jazdy w tygodniu i dwóch nockach w weekend to dużo czy mało!

To są moje zarobki, znam i widzialem uberowca który miesięcznie wyciągnął 120k nok przed podatkiem, ale to już jest samobójca!

Jak rozpieszczam klientów, przede wszystkim auto, ja mam A4 ale we wrześniu wskakuję na Teslę, do tego mam wifi oraz spotifi w aucie. Nie wożę żadnego picia, cukierków czy innych gówien, bo to nie butik! Ze złotówami żyjemy bardzo dobrze, nikt nikomu w gębę nie pluje nie to co w #warszawa! totalna patola!

to chyba na tyle, jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie, będę siedział jeszcze w piwnicy przez moment więc coś odpiszę!

#zagranico #emigracja #pracbaza #norwegia
localgoodness - #uberoslo 
Tak jak obiecałem! kilkanaście słów o #uber w oslo!
w gw...

źródło: comment_3H5fUBdi0sF9gsiJDVk6v3D0JnxUDQRg.jpg

Pobierz
  • 102
@Shadow6736: to wszystko zależy od tego jak klient podchodzi do Ubera, na co zwraca uwagę etc. Wy nie musicie myślec jakim autem wozić, ważne aby jeździło i miało 5 drzwi a tutaj jest ciut inaczej. Nie mowię ze nie mógłbym jezdzic Dacia czy inna padaczka, ale ...
@Shadow6736: @localgoodness: Dla mnie fajne auto to po prostu pozytywne zaskoczenie. Bardziej mi zależy, żeby kierowca dobrze jeździł i był miły. Ostatnio w Warszawie dostałem kierowcę, którego musiałem prosić o wcześniejsze zakończenie jazdy bo autentycznie bałem się z nim jechać. I to wcale nie że szybko jechał ... po prostu nie umiał jeździć. Wymuszanie pierwszeństwa, zajeżdżanie, spychanie ludzi ... masakra.
@marcinsa12: Dlatego ja jako pasażer staram się jeździć Selectem, różnica nie jest duża, a samochody nowsze i kierowcy lepsi. Głownie mi chodzi o tych kierowców, bo jest ustawiona granica na ocenie 4,8, poniżej kierowca nie pojedzie nie ważne jak dobry ma samochód czyli tacy o których mówisz nie pojeżdżą.
@Sonet: 11k NOK x4 to około 20 tys zł jeszcze przed podatkami chyba.
@localgoodness: bo do końca nie wiem co wyświetla podsumowanie /brutto netto do kieszeni?

@marcinsa12: Jechaliśmy raz Uberem z Hagi do mieszkania (o 4 nie było nocnych a do 1 normalnego autobusu 1,5h). Podjechał starszy pan Oplem Insygnią - pootwierał drzwi itp. prowadził mega spokojnie i bezpiecznie,a zapłaciliśmy połowę tego co zazwyczaj bierze taxi ( ͡°