Wpis z mikrobloga

@RedBulik: Kurde ale nostalgia... pamiętam Dofusa od czasów kiedy nie było f2p a tylko 2 tygodnie darmowe (albo 30 dni? już nie pamiętam), jak była możliwość grania na f2p to się wciągnąłem razem z bratem.... najpierw Rushu, ale później przesiadka na Solar, graliśmy we 2 na jednej postaci Sac, dobiliśmy do 200lvl, później przyszedł Dofus 2.0 i już magia dla mnie się skończyła :( najfajniej mi się grało jak była wersja
@NiebieskaSowa: Solar był przez pierwsze kilka miesięcy darmowy bo otwierali na nim tereny po kolei (czy może to była Shika? Gdzieś tam jeszcze pomarańczowego kota się dostawało.) Ja w Dofusa zacząłem grać jakoś w maju 2006 roku, to jeszcze tylko jeden anglojęzyczny serwer był - Rushu. Na forum siedziałeś? :)
@RedBulik: No a jak :) pewnie że siedziałem, i to tak opór, wiesz jak to za gówniaka człowiek się tym jarał mocno. Później jak pierwsze przecieki/zwiastuny były to z chłopakami z dofus.pl odpaliliśmy wakfu.pl gdzie byłem adminem (jednak wakfu było cholernie słabe na samym początku, nie wiem jak jest teraz).
Dzięki chłopaku za falę wspomnień, aż mi się łezka w oku zakręciła (serio!) pozdrawiam Cię serdecznie kumplu!
@RedBulik: dzięki :D będę pamiętał, nie chce się za bardzo wkręcać bo 28 lat już na karku, w Dofusa nie gram już z 5 lat (może 6) a już czuje w środku że z chęcią bym ściągnął i zobaczył co się dzieje... a wiem jak to się skończy :P siedzenie po nocy i napierdzielanie :P a teraz już trochę inne obowiązki w życiu niż wtedy jak miałem 22 lata :P