Wpis z mikrobloga

Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i policja się do nas dobija - ci akurat sprawy wolą załatwiać drogą mailową. Chociaż tyle dobrze :-)

A wracając do pism: sprawy głównie dotyczą komentarzy, w których ktoś - błędnie interpretując wolność słowa - popłynął ze swoją nienawiścią do świata. W mojej ocenie większość żądań prokuratury jest uzasadniona, choć i znalazło się takie, w którym pozytywny komentarz użytkownika (w mojej ocenie) został błędnie zinterpretowany przez prokuraturę, co ruszyło lawinę poszukiwań autora. Niestety, prawo nie daje nam narzędzi pozwalających ot tak odmówić im uzyskania danych. Głęboko jednak wierzę w umorzenie tej sprawy. Rozsądek podpowiada, że tak powinno się stać.


#aswykopu #wykop #bagietywdrodze #mojapracatakapiekna
Pobierz a__s - Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i pol...
źródło: comment_VoVoophZfGbdAIYTQGQlqGqg3K3OxiKk.jpg
  • 345
@Dreszczyk: Jeśli chodzi o Hyperreal, Karachan (i wiele innych dziwnych miejsc) to bez wątpienia udostępniane fotokopie akt poważniejszych spraw toczących się przeciwko ich użytkownikom. Wspólnym mianownikiem są bardzo niejasne, skomplikowane lub całkiem błahe powody wszczęcia od samego początku bardzo szeroko zakrojonych śledztw, przez dziwne wydziały prokuratur, listy świadków liczące kilkadziesiąt osób, gdzie absolutnie wszyscy kończą w charakterze podejrzanych, a większość z postawionymi aktami oskarżenia, nie mające uzasadnienia powody odrzucania wniosków podejrzanych
@a__s: Można mówić o USA co się chce, ale jedna rzecz im się udała.

First Amendment to the United States Constitution

Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances.


I kropka. Możesz na internecie
@a__s: świat jest w stanie wojny tak właściwie a bagiety szukają mirków z pryszczami ;p

Zabijanie to ok, wiadomo, niektórzy są debilami innych ponosi, ale ciekawe ile pozwów będzie za zwyczajną niechęć do fatalnych zachowań innych grup społecznych, etnicznych etc.

Tyle dobrze, że za plucie na Polskę też ktoś beknie, oczywiście nieuzasadnione i chamskie.

Generalnie moim zdaniem społeczność sama powinna załatwiać takie sprawy a nie jakieś hejtstopy i inni donosiciele. Jak