Wpis z mikrobloga

Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i policja się do nas dobija - ci akurat sprawy wolą załatwiać drogą mailową. Chociaż tyle dobrze :-)

A wracając do pism: sprawy głównie dotyczą komentarzy, w których ktoś - błędnie interpretując wolność słowa - popłynął ze swoją nienawiścią do świata. W mojej ocenie większość żądań prokuratury jest uzasadniona, choć i znalazło się takie, w którym pozytywny komentarz użytkownika (w mojej ocenie) został błędnie zinterpretowany przez prokuraturę, co ruszyło lawinę poszukiwań autora. Niestety, prawo nie daje nam narzędzi pozwalających ot tak odmówić im uzyskania danych. Głęboko jednak wierzę w umorzenie tej sprawy. Rozsądek podpowiada, że tak powinno się stać.


#aswykopu #wykop #bagietywdrodze #mojapracatakapiekna
a__s - Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i pol...

źródło: comment_VoVoophZfGbdAIYTQGQlqGqg3K3OxiKk.jpg

Pobierz
  • 345
@Dreszczyk: Nie mogą nawet gdyby chcieli. Założę się za to, że nie tylko nie chcą, ale wręcz potajemnie współpracują z pewnymi służbami dając pełne dostępy do samodzielnego monitorowania i filtrowania wszystkich zawartości wedle uznania, tak jak robi to od dawna na przykład Hyperreal czy Karachan (przy czym warto zaznaczyć, że nie wykorzystuje się tego do ścigania ćpunów, dilerów, zboczonych stulejek, czy hejtów).
tylko szkoda tylko że przy okazji wizyty i tak zabierają wszystkie nośniki jakie są w domu, a najlepiej sprzęt w całości do ekspertyzy.


@kulmegil: Troche mitomania, bylem pare lat wstecz wzywany jako podejrzany ws oszustwa art 286 kk - do 8 lat pozbawienia wolnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wyglądało to tak ze pewnego dnia okolo godziny 15 czy 16 miejscowy bagiet kryminalny po cywilnemu udał się
@ediz4: a tak poważnie, widzisz, ja nie stosuję w tym przypadku podwójnych standardów. Jeżeli kogoś zmieszałem z błotem, nie będę zaprzeczał ani się wymigiwał, lecz z honorem ustawię się pod moderacyjną ścianą i z uśmiechem przyjmę salwę pocisków banujących.