Wpis z mikrobloga

zauważyłem że jedną z cech łączących przegrywy życiowe jest nostalgia do czasów szkolnych


@MaIutkiCzlowiek: xDDDDDDDDDDDD

Tęsknisz za czasami, gdy Twoim jedynym obowiązkiem było podnieść dupę o 7 i posiedzieć w szkole do 15?

Tęsknisz za czasami, gdy byłeś utrzymywany przez rodziców i nie musiałeś martwić się o to, czy wyżyjesz do 10?

Tęsknisz za czasami, gdy mogłeś dorobić sobie na boku i odciążyć rodziców/kupić sobie coś fajnego zamiast dorabiać na boku
zauważyłem że jedną z cech łączących przegrywy życiowe jest nostalgia do czasów szkolnych


@MaIutkiCzlowiek: zauważyłem że jedną z cech łączących przegrywy życiowe jest brak nostalgii do czasów szkolnych

Żaden ze mnie przegryw, ba! jestem zadowolony ze swojego obecnego życia i jak się ono toczy. Jednak dziwi mnie, jak ktoś może nie wspominać z nostalgia lat szkolnych. 8-15 i fajrant, a potem zero obowiązków, pierwsze przyjaźnie, miłości, imprezy... młodość.

Będziesz miał 60
@ImInLoveWithTheCoco: tak i martwisz się o rachunki, pracy sobie nie dobierasz, tylko często cię ona wybiera, a jak wybierze to jest #!$%@? a szef #!$%@?. Do tego dochodzi martwienie się o dom/mieszkanie, bo to coś się #!$%@?ło, trzeba remont zrobić; a to w aucie coś stuka i trzeba na warsztat jechać. Nie wspominam już o utrzymaniu rodziny
Kilkudziesięciu znajomych, jaja na co 2 lekcji, nie chce ci się rano wstawać? No problem przyjdę 2 godziny pozniej, impezki co tydzien-dwa, wycieczki, wyjazdy na wakacje czy ferie. Uczyć się jakoś specjalnie też nie trzeba. #!$%@? czego tu nie lubić?
Tęsknisz za czasami, gdy Twoim jedynym obowiązkiem było podnieść dupę o 7 i posiedzieć w szkole do 15?

Tęsknisz za czasami, gdy byłeś utrzymywany przez rodziców i nie musiałeś martwić się o to, czy wyżyjesz do 10?

Tęsknisz za czasami, gdy mogłeś dorobić sobie na boku i odciążyć rodziców/kupić sobie coś fajnego zamiast dorabiać na boku by było Cię stać na coś więcej niż podstawowe potrzeby?


@Psychopathy_Red: ale tu przecież potwierdziłeś
@ymy323 Lepiej bym tego nie ujął.
Kiedyś zmartwieniem było brak pracy domowej oraz to ze mame kazała o 23 stawić się w domu teraz musisz opłacić rachunki, wyrobić się z projektami w pracy.
W tym momencie praca od poniedziałku do piątku, od października zaczną się zaoczne. Chcesz się spotkać z znajomymi? Jeśli uda się raz w miesiącu to jest nieźle. Każdy ma swoje życie, obowiązki, rodzina...
@ImInLoveWithTheCoco: zauważyłem że jedną z cech łączących przegrywy życiowe jest nostalgia do czasów szkolnych


@MaIutkiCzlowiek: równie dobrze można napisac

zauważyłem, że jedną z cech łączących przegrywy życiowe jest brak nostalgii do czasów szkolnych, bo nie mają dobrych wspomnień i kolegów z tamtych lat
@Pwner: Jak ktos teskni za szkola w doroslym zyciu to poprostu ma #!$%@? dorosle zycie

Jak zarabiasz dobrze, jestes specalista mozesz zmienic prace zawsze, zyjesz sam lub z dziewczyna w swoim/wynajetym mieszkaniu i o ile nie dopadnie cie jakas choroba to zycie to bajka w porownaniu ze szkolnymi latami