Wpis z mikrobloga

  • 982
ale bym poszedl do szkoly, tak do pierwszej technikum ( ͡° ʖ̯ ͡°) zazdroszcze wam guwniaki, pozniej jest tylko gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkola
  • 94
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: to jakaś mniejsza miejscowość? Nawet mój dawny znajomy z lubelskiej wsi (takiej konkretnej, 50km do najbliższego większego miasta) jakiś czas temu zrezygnował z pracy za 1.6k (na rękę) bo znalazł cos lepszego.
  • Odpowiedz
@xetrov: ta, taka mniejsza miejscowość, miałem do wyboru, albo zarabiać 1,6-1,7k i siedzieć po 12godzin dziennie, albo zarabiać po 1,4k i siedzieć po 8 godzin dziennie, jednak ta druga opcja wydawała się bardziej przystępniejsza ;d
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: w sumie jak miałem te 18-22 lat to też gówno zarabiałem, dopiero potem to ruszyło jak już nieco ogarnąłem jak działa świat. Teraz to aż nie wierzę że mogłem pracować za takie stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LubieHardkor:
3,5k we wrocku za stanowisko "specjalista" dostaniesz bez dużych problemów mając w fachu 2 lata doświadczenia

@kicjow:
Nie rozumiem z czego "xD"
Czymś niezrozumiałym dla Ciebie jest 2400=wynajem+media+internet ?
  • Odpowiedz
@kicjow:
Co ma oszczędzanie do opłat ? (załóż, że pan X mieszka z panią Y)
Jesteś w stanie oszczędzić na odstępnym, które ustala wynajmujący ? Rozumiem, że na prądzie, gazie i wodzie (ale ile ? 100 zł miesięcznie ?) no i internecie bo możesz przecież zapłacić te 20 zł mniej

Na żarciu i #!$%@? hajsu na głupoty to można pooszczędzać
  • Odpowiedz