Wpis z mikrobloga

  • 982
ale bym poszedl do szkoly, tak do pierwszej technikum ( ͡° ʖ̯ ͡°) zazdroszcze wam guwniaki, pozniej jest tylko gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkola
  • 94
  • Odpowiedz
@peszmerd: A co ci w sumie po wspomnienia ze szkoly i kolegach z tamtych lat przeciez to mala czesc twojego zycia wiekszosc zycia to zycie dorosle i to ono powinno byc zajebiste
  • Odpowiedz
@Pwner: Ostatnią rzeczą której pragne jest przymus chodzenia w miejsce gdzie ludzie którzy w większości nie umieją uczyć, każdą mi się uczyć rzeczy niepotrzebnych.

A jeszcze gorzej było jak na informatyce chciałem zwrócić uwagę nauczycielowi bo robił jakiś błąd, wtedy do skutku dyskutował, zmieniał tematy aż znalazł coś czego nie znałem i wstaiwał jedynkę. Szkoła w obecnej formie to według mnie żart i syntetyczne uczenie się "wiedzy ogólnej".

6 lat podstawówki
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Serio uczyliscie sie z przedmiotów, ktore was nie interesowały? Przeciez żeby w liceum czy gimnazjum zdac przedmiot wystarczy przesiąść przed sprawdzianem poczytać godzinę i 2 albo 3 wpada. Przy dobrym farcie nie trzeba nic wystarczy lekko posciagac. Z graniem w pilke to może masz duzo energii. Ja przy pracy lekko fizycznej nie wyrobilbym chodzac spac o 1 a wstajac o 6 :-) Ale to kwestoa indywidualna
  • Odpowiedz
@Pwner: Gunwo a nie zazdroszcze. Człowiek idzie do roboty od 8 do 15 i z głowy, potem możesz siedzieć z benizem na wierzchu przed telewizorem cały dzien. Nie #!$%@? nikt za brak zadania domowego, nie musisz integrować się z patologią chodzącą do tej samej 'budy'. I jeszcze masz własny hajs.
  • Odpowiedz
No jak ktoś #!$%@?ą był którą każdy gnoił to nie dziwie się że taka niechęć do szkoły, zwłaszcza do lic/technikum.
#!$%@?, połowę szkoły mogłeś przelecieć na lajcie, polski Cię nie interesuje ? Naucz się podstawowych rzeczy, nawet na lekcji posłuchaj i tyle Ci wystarczy :D.
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: a no fakt, to trzeci taki rejon, niby zachód ale wschód ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jeszcze kieleckie i parę innych by się znalazło, w sumie to spora część Polski.

Nie wiem ile lat masz ale 3.5k netto to nie jest jakaś duża kwota, nie chodzi tu tylko o IT bo tu to wiadomo że 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz