Wpis z mikrobloga

@ksiak: ktoś tu opowiadał, że Lenovo robi dobre androidy bez nakładek, w przyszłym roku biorę takiego dla żony i zobaczę jak to wygląda w boju. może BB też się nada, zobaczymy.
@zolwixx: ;-) ktoś gdzieś podobno kiedyś słyszał, że jest jakiś producent, który robi dobre androidy co się nie wieszają;-)) Z tego właśnie powodu ludzie, którzy cenią swój czas i pieniądze biorą jabłko, jest pewność, że będzie chodził jak powinien przez minimum te 3-4 lata.
@DzonyNajedzony: z tego też powodu, jakbym miał wybrać jakikolwiek produkt apple'a, to byłby to iphone. ale nie wybiorę ( ͡° ͜ʖ ͡°) poczekam jeszcze na przyszły rok na MS i na "ktoś gdzieś podobno" i jeśli wówczas nie będzie wyjścia, to jabłko.
@zolwixx: każdy produkt apple działa jak iphone - dobrze i od razu tak jak trzeba po wyjęciu z pudełka, niektórzy śmieszni ludzie #!$%@?ą o fanbojostwie itp. nie mając nawet pojęcia, o sprzęcie i systemie, na który narzekają. Radzę spróbować czy to telefonu czy systemu, całe życie pracowałem na windowsie, jak mi laptop padł to odpakowałem macboka, którego kupiłem kilka miesięcy wcześniej żeby się nauczyć pisać aplikacje na iphona ale nie miałem
@DzonyNajedzony: miałem wątpliwą przyjemność korzystać z ipoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) w windowsach akurat wszystko mi pasuje i nie mam potrzeby przesiadania się. od apple'a w grę wchodzi tylko iphone i tylko z braku alternatywy.
@zazywasz_wygrywasz_znowu: iPhone od wersji 3G bez 4s, 5c, se i 6(s)+- do dzisiaj wszystkie używane jako odziedziczone ode mnie przez rodziców, zonę, dzieci bez 3G bo ten leży od 2 lat nieużywany , MacBook Air od 2 generacji wymieniany co 2 lata, stare sprzedawałem ostatni dostała żona jak kupiłem MacBook Pro retina 2016, Apple TV 2 i 4 generacja, 2ga poszla do ojca, iPad 2 3G zony, iPad Air 2 moj,