Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę znowu ktoś dużo je i nie może przytyć XD Ludzie są #!$%@? głupi. Wczoraj sobie pogadałem z takim jednym kołczem szczurem ode mnie z siłki i witki opadajo, zrobił typowi dietę i zaczął #!$%@?ć że też nie mógł przytyć (typek na kołcza diecie). Powiedzcie mi jak takie debile licencje czy te dyplomy dostają? Pytam typa czy stał za gościem jak sobie ważył posiłki, no nie nie stał, ale hurr durrr szybka przemiana materii... i inne mity z satelity. #mikrokoksy #gorzkiezale #!$%@? to jest matematyka na poziomie dodawania i odejmowania XD taką matematykę nawet ja rozumiem XD
  • 97
@chuckmls: mity związane z dietą i januszowanie w tym temacie to rzeka raka. Albo ktoś #!$%@?, że nie można jeść więcej niż 2 jajka dziennie, albo, że masło, czy cukier są złe, albo nie może nabrać masy, a je, albo aspartam powoduje raka XD
Najlepiej jeszcze jak mówi to ojciec/wujek nie mający o tym żadnego pojęcia i się wykłóca
@chuckmls: kiedyś robiłem tak samo xD! gadałem że jem dużo, potem ktoś mi powiedział że #!$%@? i zaproponował, abym zważył to co jem tak dużo.. wyszło mi jakieś 2900, góra 3100 kcal xD dopiero gdy wszedłem na 3800-4000kcal to poczułem co to znaczy jeść dużo, pozdrawiam inhibitora trolla xD
@chuckmls opie masz święta rację, szanuje to jak masakrujesz lamusow którzy nie liczą kcal i smią mówić że jedzą dużo ale nie mogą przytyć. Jak nie możecie przytyć to zacznijcie liczyć kcal i #!$%@? porządne posiłki jak mężczyźni
chodziło mi o to bardziej że ludzie którzy w swojej dziedzinie powinni być przynajmniej trochę ogarnięci (trener) a nie są, i to z tego co obserwuję w większości przypadków. @Inhibitor: powiesz mi że jesz 4kkcal i nie rośniesz? Nie nie powiesz mi bo pewnie 2kkcal nie możesz zjeść nawet :) CO TO JEST #!$%@? DUŻO? Jak nie możesz przytyć TO JESZ MAŁO.


@chuckmls: kiedy pływałem jadałem nawet 8k kalorii suchego
@tajemniczygosc: Gdzie się ośmieszam? No #!$%@? jadłeś 8 i trenowałeś ciężko, Phelps 12k jadł i też chudy, przemiana materii to zapotrzebowanie na ppm i zapotrzebowanie związane z wysiłkiem, czego nie rozumiesz? Jakbyś jadł 8300 to byś przytył. Ja mógłbym mieć zapotrzebowanie 2500 jakbym nic nie robił, ale robię i żeby rosnąć potrzebuję dużo więcej. Chcesz rosnąć jedz więcej niż zapotrzebowanie.
@chuckmls: To oczywiste że trzeba jeść więcej niż jest zapotrzebowanie, ale sprawa się rozchodzi o to, że niektórzy spalają szybciej, trawią szybciej i inaczej wchłaniają wartości w związku z czym muszą jeść więcej niż przeciętnie i jest im trudniej przytyć
jak widzę, że ktoś piszę "około" x kalorii i daje jakieś widełki to wiadomo, że w uja wali i nie trzyma michy, tylko mu się wydaje, że dużo je, bo babcia tak mówi.


@So_I_Scream: To raczej losowe spostrzeżenie, a nie zasada. Ja zawsze jem ok. 3.2k - 3.8k, bo to zależy od tego, czy będę miał czas na zjedzenie sześciu posiłków czy zjem tylko pięć. Nie każdemu chce się dawać z