Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę znowu ktoś dużo je i nie może przytyć XD Ludzie są #!$%@? głupi. Wczoraj sobie pogadałem z takim jednym kołczem szczurem ode mnie z siłki i witki opadajo, zrobił typowi dietę i zaczął #!$%@?ć że też nie mógł przytyć (typek na kołcza diecie). Powiedzcie mi jak takie debile licencje czy te dyplomy dostają? Pytam typa czy stał za gościem jak sobie ważył posiłki, no nie nie stał, ale hurr durrr szybka przemiana materii... i inne mity z satelity. #mikrokoksy #gorzkiezale #!$%@? to jest matematyka na poziomie dodawania i odejmowania XD taką matematykę nawet ja rozumiem XD
  • 97
powiesz mi że jesz 4kkcal i nie rośniesz? Nie nie powiesz mi bo pewnie 2kkcal nie możesz zjeść


@chuckmls: jak wy możecie w siebie tyle wrzucić? Toż to trzeba zeżreć cztery obiady i na kolację kanapki z masłem orzechowym przekładanym twarogiem. Fizycznie nie da się tego upchnąć, bo na wymioty zbiera.

@Inhibitor: Zdecyduj się, mówisz że #!$%@?ę, bo Ty nie możesz przytyć jedząc jak dziewczynka, a później że bęben? #!$%@? liczysz, #!$%@? wiesz co jesz, wydaje Ci się że jesz dużo, jesz mało, nie rośniesz i później piszesz w mirkoanonimowewyznania że nie możesz przytyćXD @mk321: Ja nie mam problemu, jaki problem podbić se kcal czekoladą czy ciastkami, cukierkami, tym co lubisz? Kto Ci mówi żeby #!$%@?ć ryż i kurę kalafiora? Jest
jaki problem podbić se kcal czekoladą czy ciastkami, cukierkami,


@chuckmls: taki, że to jest bardzo niezdrowe. Chcę trochę pożyć, a nie zejść na serce, nadciśnienie i miażdżycę w wieku 28 lat, ale za to jaki umięśniony!

ja 12kkcal w dzień mieszczę z przyjemnością


@chuckmls: żartujesz czy trollujesz? Jeśli nie, to zrobisz AMA: King kong? :D