Wpis z mikrobloga

Rok temu zacząłem swoją przygodę z programowaniem na "poważnie" (czytaj #pracbaza). Miałem do wyboru naukę pytonga, jabuszek, albo #androida (tylko to szanuję). Decyzja była prosta - zwierząt i owoców nigdy nie lubiałem. Będąc całkowitą nowociotą w programowanie, zaczałęm klepać dzień w dzień kolejne funkcje i dzikie węże, aby stać się w przyszłości tym słynnym #programista15k. Po roku z dumą moje drogie Mireczki jestem w stanie zaprezentować swoje dzieło, które uważam za mój pierwszy poważny krok w karierze. https://github.com/TangoAgency/material-intro-screen
Dzięki temu każdy z Was może stworzyć najlepsze wprowadzenie do Androidowej aplikacji, bez większego problemu.

#programowanie #chwalesie
bezmian15 - Rok temu zacząłem swoją przygodę z programowaniem na "poważnie" (czytaj #...

źródło: comment_AKxBmtZSbFZU1qkbAAmEPXTBdXCvvaYU.gif

Pobierz
  • 19
@Afur: Rok temu zobaczyłem ogłoszenie na grupie mojej szkoły z ofertami stażu w Tango Agency. Trafiłem na zajebistego Team Leada, który poza samą nauką Androida, nauczył mnie gigantycznej ilości nowych dla mnie technologii. Najbardziej jestem zadowolony z jego podejścia do czystego kodu i wzorców projektowych. Dzięki temu, nawet jakbym chciał zmienić Androida na coś innego, to i tak będę w stanie produkować kod bez jakiegoś wielkiego syfu :D