Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Troche ch*jowo sie czuje z tym Mirki :/
Od pewnego czasu zarabiam (nie malo) na...SMS Premium. Nie powiem kasa fajna, moge sie sam utrzymac, wynajac mieszkanie i jeszcze odkladam a z drugiej strony troche takie oszukiwanie ludzi. W sumie to po czesci sami maja wine ze nie czytaja regulaminow.
#pracbaza #pieniadze #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@barbapapa: kiedyś z ciekawości poszedłem na rozmowę na stanowisko OPERATOR CZATU SMS, firma mieściła się w jakieś dobrej chacie obok PKP Warszawa Płudy, a laska która tym zarządzała o ile mnie pamięć nie myli miała na imię Paulina

tam pracowałeś? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Moj kolega z Lo ba czyms takin sie dorobil. Najpierw mial skrupuly ale jak zarobil pierwsse 100k i pod szkole przyjechal Audi A4 cabrio to mu przeszlo. Teraz smiga BMW 645i i dalej cos kreci. Ja bym sie bal ze psiarnia mi wpadnie. A tak poza tym to mi nawet nie szkoda tych debili co sie nabieraja
@AnonimoweMirkoWyznania pewnie promocja 1 zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°) lepiej załóż firmę za granicą, bo jak ktoś pójdzie na policję to będziesz miał kłopoty i wtedy skończy się śmieszkowanie. Mając firmę
w innym kraju, to poszkodowany musi do niego jechać i tam złożyć sprawę sądową.
SpoconaMurzynka: JESTEM OP, zaponnialem kodu
@czarmander
Dzieki za opinie. Wiem ze ludzie gardza osobami ktore zarabiaja na SMS ale jak mam sie w tym kraju utrzymac? Studia skonczone a pracy brak...
Czy w PPA osoba tez nie musi wysylac SMS? Wiem ze jakies ankiety wypelniaja chyba i pozniej musze SMS wyslac. Nie zaglebialem sie jakos bardzo w PPA. Mozesz sprosotwa?

Zaakceptował: Zkropkao_Na
@AnonimoweMirkoWyznania: suby są najłatwiejsze, taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zajmuje się tym gimbaza, jest tyle legalnych metod, ale dzieci obrały sobie ten cel. Opcje binarne, ppa, cpa, hyipy ( ͡° ͜ʖ ͡°) różnica między śrubami, a ppa jest taka, ze w pierwszym masz fake content, dugi? Sam budujesz content, może być fake, a może być Real :D

BezwzględnyObywatel: JESTEM OP, zaponnialem kodu
@czarmander
Dzieki za opinie. Wiem ze ludzie gardza osobami ktore zarabiaja na SMS ale jak mam sie w tym kraju utrzymac? Studia skonczone a pracy brak...
Czy w PPA osoba tez nie musi wysylac SMS? Wiem ze jakies ankiety wypelniaja chyba i pozniej musze SMS wyslac. Nie zaglebialem sie jakos bardzo w PPA. Mozesz sprosotwa?

Zaakceptował: Zkropkao_Na