Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki.
Czy wiedzieliście, że Radio Wolne Mirko FM - #rwmfm nieprzerwanie od początku swojej działalności prowadzi rekrutację na stanowiska Prezenterów i Prezenterek radiowych? Jeśli nie, to teraz już wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli jesteście zainteresowani #wolontariat dla użytkowników Mirko, prowadzeniem fajnych lub mniej fajnych audycji na żywo - zapraszamy!
Radiowy głos, czyli to, o co zawsze martwią się adepci zanim zgłoszą się na rekrutację, jest wyłącznie jedną z wielu składowych tworzących fajne audycje! Nie musisz brzmieć jak Sznuk lub Niedźwiecki! Wszystko, czego potrzebujesz to zapał do pracy, zainteresowanie radiem i dobre chęci - my zajmiemy się resztą. Więcej o rekrutacji możecie przeczytać tutaj: http://www.rwmfm.pl/rekrutacja/

Zapraszamy!

P.S. Chcielibyśmy, aby wpis trafił do jak największej liczby użytkowników Mirko. Znając wartość "plusa" zawsze staramy się na niego zasłużyć. Ewentualnie robimy #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy kto zaplusuje ten wpis dzisiaj do godziny 21 ma szansę wygrać nowe #sluchawki douszne Sony MDR-EX 15LP. A niech będzie, Zielonki też mogo.
#radio #muzyka
Pobierz rwmfm - Drogie Mirki i Mirabelki.
Czy wiedzieliście, że Radio Wolne Mirko FM - #rwmf...
źródło: comment_Vhy012jlQ1dZkkw9Y0afupE0SCtmrWQ9.jpg
  • 85
@zbyszko17: teraz juz niekoniecznie biesiad... w soboty tylko jest tak bardziej biesiadnie. tak to gramy lajtowo, troche wiecej niestety disco polo sie pojawiło, ale dzis mozna posluchac fajnej muzyczki. jak jest zaloba, albo taki dzien jak dzis taki z zalozenia "smutny" to gramy inaczej, jakies leonardy coheny, queeny, i inne takie :)
@Piesa: nie no proszę, nie zaczynajcie - serio nie mam czasu :)
ale wspominam to świetnie, pamiętam taki różowy słuchał mnie na głośnym w domu i nagle coś zacząłem przeklinać cholera, i musiałem ją i jej matkę przepraszać na audycji...