Wpis z mikrobloga

Widze ze macie zdrowo #!$%@? w glowach od jakichś meneli na yt wiec dzielnie i naiwnie podejmuję z góry skazaną na porażkę poprawę jakości tagu #polskiyoutube. Przejrzałem kanały które kiedyś zasubskrybowałem i wrzucam dość losowo kilka z nich. Tak, nic górnolotnego, dla wiekszości dalej #rakcontent ale bardziej chcę namówic do 'stop making stupid people famous'. Tak więc, nominuje poniższe kanały ZA:

- Na gałęzi - interpretacje filmów od strony montażu/kadru etc.
- G. F. Darwin - ciekawą realizację i dość profesjonalne pojdejscie do smieszkowania jak na standardy yt
- Do It Yourself Perks - diy, po prostu
- Broda ty - krótkie i rzeczowe recenzje gier
- ElektroPrzewodnik - rozwiązania zwiazane z arduino + tłumaczenie podstaw elektronik
- RS Elektronika - podstawy elektroniki
- Postapokaliptycznie przez ŚWIAT - za robienie czegoś z niczego :D
- Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam - ciekawostki dot. samochodów - do czegoś musiał mi sie przydać jeden z ich materiałów
- Zapytaj Beczkę - skompresowany, pocięty, podany w optymalnych ramach czasowych zwykły prosty humor. A i czasem wleci jakiś dowcip który zrozumiesz dopiero po chwili zadumania (kto zacytuje to zdanie i mnie wyśmieje? ( ͡ ͜ʖ ͡) )
- Bazyliszek Chan - troll i te wszystkie pękające dupska w komentarzach na wykopie. miód na moje oczy ( )


#youtube #gownowpis #polskiyoutube #rakkontent
LaheyRandy - Widze ze macie zdrowo #!$%@? w glowach od jakichś meneli na yt wiec dzie...

źródło: comment_27XKiLDM6QPOjrPEyxl4WG8w9f14yYKU.jpg

Pobierz
  • 7