Wpis z mikrobloga

Być obudzonym o 5:45 tylko po to żeby usłyszeć, że jest się #!$%@?ą, #!$%@?ą, dziwką. Gawd, jakie to motywujące.

  • 148
  • Odpowiedz
  • 10
@Twinkle widzę że dużo masz tych wpisów na ten temat. Musisz się jak najszybciej wyprowadzić bo taka toksyczna relacja może zniszczyć Ci życie. Jakie miasto?
  • Odpowiedz
@Twinkle: Kobieto, weź się ogarnij i napisz dokładnie jaką masz sytuację, ile zwierząt i z jakiego miasta jesteś, bo widzisz że sporo Mirków się dopytuje, a uwierz mi, część z nich nie robi tego z ciekawości tylko chce Ci pomóc - może mają znajomych, którzy mogliby Ci coś wynająć, albo sami mogą Ci jakoś pomóc, albo może nawet do jakiejś pracy szukają, która pozwoli Ci odłożyć na swoje mieszkanie...

Wiele razy
  • Odpowiedz
  • 0
@Twinkle jaka odpowiedzialność? To jest zwykła pomoc, czy to zwykła rozmowa czy coś większego. Jeśli sama nie możesz sobie poradzić i nie chcesz żadnej pomocy to nie widzę tutaj rozwiązania.
  • Odpowiedz
@Twinkle pytanie, czy to zachowanie jest jednostronne. Zwykle się nie zauważa swojej winy (zresztą sam tak miałem) swego czasu (gimnazjum /liceum) sam wylatywalem z domu, no ale trochę zmieniłem podejście, wziąłem się za siebie i wszystko teraz jest w porządku.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Dziewczyno wyprowadź sie z domu, szkoda Twojego zdrowia psychicznego. Chociaz zapewne i tak kiedys odwiedzisz psychologa z tego powodu .... :(
  • Odpowiedz