Wpis z mikrobloga

Mirki, mało kogo to obejdzie, ale muszę to napisać. Od 7 roku życia lecze się na #depresja i ostre stany lekowe + zaburzenia snu. Caly życie miałam wzloty i upadki. Ostatnio chyba duzo upadków.
Dzisiaj postanowiłam sobie wypunktowac co chcę zrobic, zeby znów czuc się okej i zrobię tu male podsumowanie, sama dla siebie, bo muszę się zmotywować
1) Będę bardziej dbac o zdrowie. Badania, witaminy, lekarz, koniec olewania.
2) Idę na terapię.
3) Kiedys malowalam, dostawalam nagrody, teraz poziom baaardzo spadł. Chce wrocic do malowania i szkicowania, ćwiczyć.
4) To samo z pisaniem, czesto wygrywalam konkursy, ostatni 4 miesiace temu, muszę do tego wrócić.
5) Wiecej wyjazdów za miasto, odpręża mnie to.
6) Schudnąć, poprawic kondycję.
7) Wymienic garderobę.
8) Pracuję teraz w firmie projektujacej opakowania, etykiety, chcę pomoc ja ratowac i MUSI mi się udac.
9) Gotowac umiem ale chcę nauczyc się piec.
10) Chciałabym się nauczyc szyć i dziergac pluszaki dla córki.

Sporo tego, ale chcialabym powoli zaczac realizowac te punkty. Dla siebie i swoich bliskich.
Trzymajcie kciuki, plis.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #lim3sieogarnia
  • 43
@Zasillacz13: obecnie to i jedno, i drugie. Chodzilam na terapię, ale przerwalam i znów się zaczęły doly, lęki, demotywacja.
@legion2012 niestety. Mam nadzieję, ze terapia i powrót do rzeczy, ktore sprawiały mi radość pomoże. Nauka nowych, praca nad sobą. Jakies 2-3 lata temu na chwilę nie czulam sie jak gowno i chcialabym do tego wrocic.