Wpis z mikrobloga

Miraski, szukam słuchawek dokanałowych do 150 zł. Najczęściej będę słuchał na nich muzyki elektronicznej, zależy mi na żywym i dosyć czystym dźwięku. Mogą być z Polski albo z Chin jakby była lepsza cena.
Zastawiam się nad Soundmagic E10, Xiaomi Piston 3 albo 2. Co będzie najlepsze, a.moze jakieś inne w tej cenie? Skąd najlepiej kupić pistony żeby były oryginalne?

#sluchawki #dokanalowe #xiaomi #soundmagic
  • 13
@konturek1: jak masz do dyspozycji 150zl, to powiem szczerze bralbym cos z chin, ale kilka sztuk :)

www.audiobudget.com sprawdz sobie testy itd... i wybierz ze 3/4 sztuki.
Rock zircony to jakies 40zl, kz ktores to tez okolice 30zl, te troche lepiej oceniane to jakies 60zl.
Ciezko okreslic do elektroniki co bedzie pasowac, bo i zrodlo nieznane i preferencje twoje itd...
Kilka osob ostatnio w tagach pisalo o sluchawkach z chin.
Tu
@neo_vir Mam kupione dawno temu koss pora pro i jestem z nich zadowolony. Jednak mimo to częściej używałem dokanałowych Panasonic hje-125, bo łatwiej je wpakować do kieszeni i użyć kiedykolwiek. Ale ostatnio zaczęło mi trochę brakować lepszej jakości dźwięku.
@konturek1: nie ma wyboru jednego prawidłowego. jest sporo słuchawek w tej cenie i jedne sie opłaca a drugie nie. ja poleciłem to co mam i jestem bardzo zadowolony. stałem przed tym wyborem te pare lat temu i z polecanych wybralem te. teraz nie wiem za bardzo co sie dzieje na rynku, ale jak szukalem sluchawek do 50 to jakies brainwavz byly w topie. mialem tez pisotny v3 i byly bardzo fajne