Wpis z mikrobloga

Czy warto dołączyć do SOUVRE? Ten biznes to chyba #mlm i nie wiem czy iść na spotkanie, stara znajoma napisała do mnie na FB, ma ktoś doświadczenie z takimi firmami które sprzedają jaqkieś kosmetyki czy środki czystości?

Podobno mają jakiś opatentowany kolagen #suplementy ale nie wiem czy to w ogóle ta firma, bo znajoma za dużo nie chciała mówić, jedynie wiem że tam u nich działa.

#biznes #praca
A.....I - Czy warto dołączyć do SOUVRE? Ten biznes to chyba #mlm i nie wiem czy iść n...

źródło: comment_S4cO2zfIaiRkaD6Tz0vqsoErQiOkZTgY.jpg

Pobierz
  • 69
Jako partner Souvre mam zupełnie inne zdanie: to firma, z którą można budować długoterminowy biznes oparty na marketingu partnerskim. W swojej ofercie ma dobrej jakości produkty, m.in. na bazie kolagenu naturalnego, na które jest spory popyt. Poza tym ich programy motywacyjne są naprawdę dobrze przemyślane. Jeśli ktoś nie wierzy, powinien sam sprawdzić. :)
@renalum: z tego co widzę to kolega chce mocno się pochwalić swoją wiedzą, ale nie do końca tak jest jak pisze. Zapis dotyczy osób "niebędących konsumentem" - tzn. dotyczy np. firm. Nonsenem jest zatem mówienie tutaj o UOKiK'u - Urząd Ochrony Konkurencji i KONSUMENTA. Pozdrawiam
Znaleźć hej w Internecie to nie problem ale coś merytorycznego to już gorzej. Przecież ta firma dobrze funkcjonuje, zgodnie z prawem, otrzymała ostatnio kolejną nagrodę Odkrycie Roku a że komuś nie podoba się forma marketingu sieciowego to niech nie pracuje w tym. Piramidą można nazwać firmę która zapisuje ludzi do biznesu w którym produkt jest wirtualny, nienamacalny, a wypłaty wynikają z wpłaty nowych Partnerów. A jeśli chodzi o Souvre mają namacalny produkt,
Witam, czytam te wasze rozmowy i przychodzi mi tylko do głowy jedna myśl: najwięcej wiedzą na dany temat Ci którzy nie mają podstawowej wiedzy merytorycznej. Słyszeli coś i mają na dany temat swoje zdanie.

Faktem jest że są dobre/uczciwe i złe/nieuczciwe Firmy MLM, są prawdziwi liderzy i pseudoliderzy w grupach współpracujących z firmami mlm. I to trzeba mieć na uwadze. Czy to jest Souvre, FM WORLD, czy jakaś inna firma produkująca produkty
W takim biznesie jaki prowadzi Souvre - marketing społecznościowy niestety trzeba liczyć się z brakiem zrozumienia koncepcji, odrzucaniem racjonalnych argumentów, przedstawianych liczb (chociażby wielkości sprzedaży, wartości obrotu, itp), a nastawić się na opinie osób, które nie do końca wiedzą jak działa ten system, ale zawsze wiedzą co powiedzieć w danym temacie :) Widać jednak, że ludzie trochę bardziej zaczynają drążyć temat i sprawdzają coś samemu zamiast ufać hejotiw wypisywanemu w Internecie. Pomimo
W przypadku MLM'ów trzeba stwierdzić jedno: obojętnie czy jest się zwolennikiem czy przeciwnikiem tego typu branży to każdy stoi twardo przy swoim i ciężko tu o jakiś kompromis. Jesteś za mlm-em to nazwą cię trollem, jesteś przeciwko to znaczy, że pewnie kiedyś próbowałeś w mlm i ci nie wyszło i teraz masz pretensje do całego świata :) Najważniejsze to myśleć, wyciągać wnioski i podejmować samodzielne decyzje. MLM to taki specyficzny biznes, że
W przypadku gwałcenia trzeba stwierdzić jedno: obojętnie czy jest się zwolennikiem czy przeciwnikiem tego typu działania to każdy stoi twardo przy swoim i ciężko tu o jakiś kompromis. Jesteś za gwałceniem to nazwą cię gwałcicielem, jesteś przeciwko to znaczy, że pewnie kiedyś próbowałeś gwałcić i ci nie wyszło i teraz masz pretensje do całego świata :) Najważniejsze to myśleć, wyciągać wnioski i podejmować samodzielne decyzje. Gwałcenie to takie specyficzne działanie, że tutaj