Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mnie spotkała niemiła sytuacja w postaci rozładowanego akumulatora i braku możliwości uruchomienia fury. Spore plany na wieczór a tu zonk. Od niedawna mieszkam w Swarzędzu, więc mało tutaj bratnich dusz, ale...

Od czego jest wykop?!

Napisałem na wykopie z pytaniem, czy ktoś nie mógłby podjechać samochodem i pomóc mi w uruchomieniu i tutaj wchodzi on, cały na biały @zygus2. Napisał mi tylko, żebym podał adres i że za 8 min będzie. I tutaj mnie skubaniec oszukał. Bo był jeszcze wcześniej.

cześć cześć, pach pach i fura już gotowa !
Dzięki mirku jeszcze raz. Fajnie, że Swarzędzu są tacy ludzie. W ogóle fajnie, że są tacy ludzie.
Dajcie parę plusów, bo takie postawy trzeba promować!
#chwalesie #wygryw #pomocy #czujedobrzeczlowiek #niewiemjaktootagowac
  • 57
@namiot666: Najmocniejszy z serii (do 6-7 litrowych v8 w pickupie) na Amazonie 70$
https://www.amazon.com/Stanley-JC509-1000-Starter-Compressor/dp/B002X6VXL4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1482374801&sr=8-1&keywords=stanley+starter

Ja swoj nizszy model ktory spokojnie sprawdza sie z normalnymi silnikami wyrwalem w Walmarcie za 40$ na promocji. Same startery bez kompresora itp. mozesz dostac za jakies 25$.
@klonpvv: Ten mniejszy ktorego uzywam wazy niecale 5kg wiec bez przesady :D
Ja tam osobiscie lubie miec troche sprzetu w bagazniku. Pelnowymiarowy zapas, lewarek, saperka, noz, starter, kable rozruchowe, komplet kluczy, lancuchy, koc, trojkat, latarka, kamizelki odblaskowe, kawalek linki, drutu i jakas tasma klejaca. Zostal mi taki nawyk z czasow jezdzenia zlomami w ktorych w kazdej chwili cos moglo pasc.

Fakt ze 99% czasu tylko zajmuje miejsce ale lezy w pojemniku