Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki, przyszła pora i na mnie, czas na kupno pierwszego samochodu padło na BMW E30, egzemplarz już wypatrzony, czas na oględziny i w związku z tym czy mógłbym prosić kogoś o polecenie dobrej stacji diagnostycznej w okolicach Warszawa-Białołęka celem sprawdzenia stanu technicznego rzeczonego pojazdu. Dodatkowo jeśli byłby tu jakiś spec od BMW, właściciel mówi że przydałaby się regulacja zapłonu (silnik M20B25) i mówi, że to norma w tych silnikach, czy jest się czym martwić? Jak zwykle za pomoc dziękuję plusami ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 37
@spidero przepraszam, że cię rozczaruję, ale 1 własne auto niekoniecznie oznacza brak doświadczenia :) prawko mam od 8 lat więc na drzewie nie wyląduję :) @cypisek84 @Larkin21 proszę oto zdjęcia bolidu http://imgur.com/a/pqkmU co do tego zapłonu cytuję właściciela : "Jedynym elementem do naprawy będą elektryczne szyby, które w ostatnim czasie odmówily współpracy oraz przydałoby się ustawić zapłon. To normalne w tych silnikach."
@Spajkuss no więc czasy szaleństw już dawno mam za sobą, dzięki za troskę :)
@cypisek84 wiem dokąd z tym zmierzasz i jakie są Twoje przesłanki, ale ja nie szukam dobrze zachowanego oryginału bo sam nie planuję tak samochodu zostawić, ja szukam bazy do dalszych przeróbek i lepienia, tak by móc się również cały czas móc nim przemieszczać, może i 15k do sporo, ale ceny tych aut już maleć nie będą, zwłaszcza jeśli