Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki... Ogółem problemu nie mam z pokazaniem się wśród ludzi ale z pokazmorde bałem się trochę. A więc jako wytłumaczenie się to pokazuje fote głównie by zadać wam kilka pytań jak to ogarnąć co na mordzie i głowie mam :-)

Do brodaczy... Tak wiem koper i w dodatku jakiś przerzedzony ale gołe się maszynka do włosów z nasadka na 20mm, używam olejku zmiękczające go zarost oraz teraz kupiłem balsam do jakiegoś jej układania... Ale nadal nie mogę ogarnąć jak to zrobić aby u jej dołu na zakończeniu przy szyi nie sterczaly luźne kłaki. Czy je golić wraz z zakończeniem zarostu? Co z tym robić? Czy potrzebujesz do tak krótkich włosów szczotki? Ogolem to czesze ja grzebieniem o średnio gęstym rozstawie. Brodę chce mieć :-)

Co do włosów... Tak wiem nie modne, złe i w ogóle jak 34lvl z bobo na ręku może nosić to... Ale niech pierwszy życie kamień ten który od dziecka w wannie nie robił sobie irokez na głowie :-) tak więc co miesiąc reguluje mi to na głowie fryzjer a co tydzień różowa goli boki na zero... Ale nadal mam problemu z układaniem bo wicher na czubku głowy powoduje problemy... Używam gumy do włosów (Joanna coś tam) i od dziś uczę się dopiero robić to na sucho bo wcześniej moczylem włosy i po wytarciu czesałem grzebieniem... Teraz różowa pokazała jak łatwo nałożyć na suche i modelować... Do tego kupiłem jeszcze pastę do włosów by się nią pobawić w modelowanie :-) Co sądzicie jak to ogarnąć?

Co więcej, to w sumie tyle. Taki może nie do końca że mnie typowy wykopek i Mirek ale jednak typowy Polak :-)
Pozdrawiam Mirki i Mirabelki (taaa jasne Mirabelki :-) )
PS w ręku to Xiaomi Mi Max ten ponad 6 calowy :-)

Pobierz KLIFord - Mirki, Mirabelki... Ogółem problemu nie mam z pokazaniem się wśród ludzi al...
źródło: comment_kVbJmSDvuW274UU0par4U4yT6NquhmTU.jpg
  • 29
@bijonse tak mój, skąd go masz :-)
@shermori @ryhu nie ukrywam, że irokez zaryzykował em po filmie, ale brodę to zostawiłem po wykrywaniu zęba mądrości, i zakaz golenia był, potem jakoś samo poszło...
@Influ3nD wolę irokez :-) mama i teściowa do tej pory mówią, że to coś na głowie :-)
@splndid na co dzień noszę podobnie, ale to disajn na siedzenie przed kompem w domu. Co złego w ubraniu? Nie zawsze można
@mam_krowy szczotka? Taka z włosia dzika czy tam łosia za 30 cebul serio coś daje? Ale wosk? Nie chcę klejącej się poplatanych włosów jak widać na pekaesach teraz bez czesania takie coś mam :-/
@KLIFord: możesz se do butów nawet wziąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) szczotka lepiej rozczesuje na pojedyncze włosy, nie to co grzebień
Bo trzeba odpowiednią ilość rozprowadzić (za dużo też źle) i rozczesać, wtedy nie bedą poplątane

No i brodę sobie jeszcze trochę zapuść, bo łaty widać
@mam_krowy śmiej się ale testowałem :-) akurat nówkę sztukę kupiłem w jakimś chińskim obuwniczym jak różowa cichobiegi brała... Szczotka z włosia świni... A świnia i dzik to taki trochę mieksza odmiana jedynie :-) ale szczotka za 10zl a nie 30zl najtaniej plus wysyłka... Serio ten sam efekt?
@kwasaki_lakky uroslem, uroslem... Ale to nie to :-) dwadzieścia kilo mniej o z 10 lat też mniej... Plus koper mam na mordzie a nie gęstą brodę a do tego nie lata za mną kobieta od mejkapu z pastą do włosów by co scenę poprawić ja... No i nie ta morda ogółem ale dziękuję ;-)
@KLIFord: Trochę tak ale ch*j tam musiałem przetestować który lepszy i jak to działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czego się nie robi dla nauki xD
Sama szczotka ich nie wyprostuje jak ci się kręcą (mam ten sam problem). Potrzeba mocnego wosku, to powoli to idzie ogarnąć
@wczoraj dziękuję ale właśnie problem z środkiem głowy i ogarnięcie brody mimo wszystko mnie przerasta czasem... Już miałem dzień, że z maszynka nad wanną stałem... I ryzyko do zera było bliskie :-)
@mam_krowy a ten wosk... To go się nakłada na dzień jak żel na włosy czy jako kuracja naprawcza? Bo serio staram się i w sumie czasu ani możliwości nie mam dbania zbyt pedantystycznie o swój wygląd a pracy...