Wpis z mikrobloga

@alfasamiec: tego nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić bo do dziś nie wiadomo które miejsca były questem na SS. Film stawia tezę że z uptade w 2007 zostały usunięte skrypty które umożliwiałby zdobycie SS, a ten quest został wprowadzony o wiele później. Cipsoft zawsze chronił tajemnice swojej gry żeby wydawała się ciekawsza. Myślę że jak w końcu pokażą co jest za bramką na Banucie, to Sword of Fury stanie się największą
uptade w 2007 zostały usunięte skrypty które umożliwiałby zdobycie SS, a ten quest został wprowadzony o wiele później.


@SzajaRosenblatt: ale miejsca były

Myślę że jak w końcu pokażą co jest za bramką na Banucie


@SzajaRosenblatt: Znając zwyczaje producentów gier, jest tam puste pomieszczenie lub jakiś znak z easter eggowym tekstem.
@alfasamiec: I to jest ten problem że można tylko gdybać. Od najstarszych rookstayerów też się można gówno dowiedzieć- na filmie Sunrise mówi że jest za stary żeby to pamiętać, a sam jak z Master Slayerem rozmawiałem to pisał tylko tyle "że to tylko przypuszczenia, on chce fakty". Spike swordy istnieją na rookgaardzie, widziałem sam je na oczy, ale one się dostały przez bugi. Może jak Tibia kiedyś zacznie mocno podupadać to