Wpis z mikrobloga

@Amfidiusz: @do_ob: Trochę to smutne, że ludziom uważających się za mądrzejszych od Sebiksów trzeba tłumaczyć tak proste i oczywiste rzeczy.
@splndid: @S-Type: Chłopaki na naukę nigdy nie jest za późno! Zapiszcie się do bezpłatnej szkoły Cosinus i może nauczą was jeszcze odrobiny logicznego myślenia i dedukcji. Spróbujecie swoich sił!
@S-Type: Kolego skąd u ciebie tyle nienawiści? Zachowujesz się gorzej, niż typowy Sebiks spod bloku.
Karnet z tego co wiem jest dobrowolny, jak się nie upomnisz to ci nie dadzą. Ale jak dalej ci to przeszkadza to może poszukam jakiejś innej wieczorówki, pasuje ci ten układ?
@cycu1908 Bo śmieszą mnie te wasze idiotyzmy na punkcie nic nie znaczących zespołów piłkarskich z naszego miasta. A później "młodzi fanatycy" czyli patologiczne gówniarstwo z gimnazjów wypisuje sprayem bazgroły na ścianach, żeby zaznaczyć teren jak zwierzęta. O biciu się za klubowe barwy nawet nie wspomnę, bo to Himalaje głupoty i podczłowieczeństwa. I możesz sobie darować te ad personam o szkole, bo to żenująco słabe.

Też czasem bywałem na meczach, ale teraz szkoda