Wpis z mikrobloga

Taguje jak autor: #gry #steam #greenlight #rozdajo #pytanie #ios #iphone #indiegamedev #indiegames #gamedev

Wlasnie tak wszystkie gownogry dostaja sie na steam i dlatego idea greenlighta to kompletna porazka.
Nie ma wspomnienia, ze jak sie podoba to glosujcie. Zwykle przekupstwo, zaglosujcie a dostaniecie za darmo i dzieciaki i biedota glosuje. Tylko ja uwazam ze to zalosne?
P.....o - Taguje jak autor: #gry #steam #greenlight #rozdajo #pytanie #ios #iphone #i...

źródło: comment_kIC3hRK6buzs1Z10aMoBgen2v2TGT9F2.jpg

Pobierz
  • 28
@PolskiZloty: No chyba nie - bo podobno po wprowadzonej aktualizacji wystarczy że wpłaci się odpowiednią kwotę - nieco wyższą niż 100 $ na greenlighcie i z automatu będzie gra na steam - wtedy dopiero steam zaleje gunwo :/
@Perlo: O proszę kolegę dalej widzę dupa piecze, i nie potrafi zrozumieć że wielu ludzi mimo wszystko gra w to, co kolega uważa za gówno gry. Skąd o tym wiem? Ano ludzie takie gry kupują, przechodzą całe, i wystawiają opinie. I nie, nie uważam ich za gówno gry. Tak na dobrą sprawę to gardzę gówno grami. Są różne rodzaje gier, nikt nie mówi że na PC i na Steamie mogą być
@Perlo: To nie jest przekupstwo. Zwyczajnie wolę komuś coś dać w zamian za przysługę, wychodzę z założenia że lepiej dawać niż brać. Jak napisał @sokytsinolop jest to zwyczajna akcja promocyjna.

Gdyby GL nie był zasyfiony grami robionymi na kolanie przez dzieci z Indii, to nie byłoby takiej potrzeby.
Mam szczerą nadzieję że już niedługo będę mógł zapłacić 5k$ za dostęp do Steama, i nie musieć robić takich akcji :)

Poza tym,
@omx: Nie chcialem sie na sile czepiac. Ba nawet sie przekonalem do Twojej gry, ze faktycznie nie jest taka zla. Tylko nie lubie kupowania sobie glosow. tekst "wolę komuś coś dać w zamian za przysługę" to wlasnie kupowanie glosow, nie zadna akcja promocyjna.
@Perlo: Spoko. Dzięki ostatecznie za miłe słowa :) Chcesz kodzik do Zenge żeby pograć? :>
Co do samej akcji promocyjnej - możesz tak na to patrzeć, przyznaję że można się w tym dopatrzeć znamion przekupstwa, ale jako bardziej widzę to jako okazję do stworzenia win-win sytuacji, niż bezczelnego spamowania.
Peace