Wpis z mikrobloga

Z okazji 2000 obserwujących mój tag przygotowałem kosmiczną niespodziankę, a mianowicie pierwszy film. Wiele osób pisało do mnie, że warto pomyśleć o takiej formie, ponieważ żyjemy w kulturze obrazkowej i ludzie znacznie chętniej oglądają niż czytają. Uznałem, że jest w tym sporo prawdy, więc w sumie dlaczego by nie spróbować? Naturalnie wybór padł na najpopularniejsze miejsce w polskim internecie, czyli youtube, gdzie co prawda zdarzają się kanały i filmy na temat istot pozaziemskich, jednak nie ma żadnego który zajmowałby się tylko tą tematyką i robił to w sposób konkretny. Zachęcam do obejrzenia pierwszego odcinka Kosmicznych Opowieści - wybór padł na petroglify. Mam nadzieję, że wyszło całkiem nieźle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kosmiczneopowiesci #oswiadczenie #ufo
Gorti - Z okazji 2000 obserwujących mój tag przygotowałem kosmiczną niespodziankę, a ...
  • 54
@Gorti: Małe zacięcia czy przerwy nie są problemem, brzmią autentycznie, większe możesz wyedytować. To mają być kosmiczne opowieści, kosmiczne już masz brakuje opowieści. To powinno brzmieć jak opowieść przy ognisku, siedzicie ze znajomymi przy ognisku w ciepłą, letnią noc, patrzycie w gwiazdy i ktoś zadaje pytanie "Ciekawe czy tam jest życie?". Taki klimat.