Wpis z mikrobloga

Z okazji 2000 obserwujących mój tag przygotowałem kosmiczną niespodziankę, a mianowicie pierwszy film. Wiele osób pisało do mnie, że warto pomyśleć o takiej formie, ponieważ żyjemy w kulturze obrazkowej i ludzie znacznie chętniej oglądają niż czytają. Uznałem, że jest w tym sporo prawdy, więc w sumie dlaczego by nie spróbować? Naturalnie wybór padł na najpopularniejsze miejsce w polskim internecie, czyli youtube, gdzie co prawda zdarzają się kanały i filmy na temat istot pozaziemskich, jednak nie ma żadnego który zajmowałby się tylko tą tematyką i robił to w sposób konkretny. Zachęcam do obejrzenia pierwszego odcinka Kosmicznych Opowieści - wybór padł na petroglify. Mam nadzieję, że wyszło całkiem nieźle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kosmiczneopowiesci #oswiadczenie #ufo
Gorti - Z okazji 2000 obserwujących mój tag przygotowałem kosmiczną niespodziankę, a ...
  • 54
@SpokojnyLudzik: Doskonale to rozumiem, bo czytanie takich historii ma w sobie coś bardzo fajnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam lubię i czytać i oglądać takie rzeczy, więc warto zdywersyfikować formę przekazu.