Aktywne Wpisy

cocojambo210 +52
Sagittus +44
#eurowizja Nadal uważam, że na obecną chwilę tylko Nocny Kochanek albo bracia Figo Fagot mają szansę na wygraną w finale. Ewentualnie jakaś kolaboracja rodzaj Nocny Figo albo Kochanek Fagot.





źródło: comment_KymIFzG4cMIOTTbuEck0y3MbJRnbry0M.jpg
Pobierz@chigcht: Ale nie miałeś problemu z podaniem adresu domowego? Przypominasz użytkowników facebooka narzekających na brak prywatności :)
Żeby wyśledzić po adresie zamieszkania potrzeba duuużo więcej roboty i nikomu by się nie chciało tego robić
Co ja o-------m xD
1.kup konto origin z gierkami
2.zmień wszystkie dane und pytanie awaryjne "Jaka była twoja pierwsza sympatia? Lewa ręka"
3.ultimate team w hehe fifie zablokowany
4.wyślij zgłoszenie do ea help z