Wpis z mikrobloga

i do prania bedzie po jednym razie.


@ethics: musze przyznać,ze ten tekst był epicki i wiele tłumaczy. Wiem,ze to mój pot itp ale zdechlbym z obrzydzenia gdybym miał założyć drugi raz koszulkę po treningu. W szatni się ja czasem zdejmuje z niesmakiem a co dopiero jeszcze raz używać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ethics: dokładnie tak ;-) chodzę na siłownie 2-3 razy w tygodniu. Raczej 2. Nie robię masy lecz aby utrzymać sprawność fizyczna i sylwetkę. Do tego biegam. Co 2 dni, czasem codziennie bo po prostu bardzo to lubię. Poszedłem do lidla, Tesco czy innego marketu i nakupowalem bielizny,koszulek za grosze itp. Nie jestem modniś, koszulkę mogę mieć i z lidla aby wyglądała w miarę ok. Dzięki temu chodzę w czystych i nie
@ethics: Chcesz mi powiedzieć, że latasz po dwa razy w tych samych przepoconych łachach? xD


@Pethaf: Ja myślałem, że typ ma jakiś problem z zabieraniem rzeczy z siłowni do pracy, bo będą mu w robocie śmierdzieć w torbie i już chciałem mu pisać, żeby zostawiał moze gdzieś przy wyjściu, albo nawet na zewnątrz pod dachem jak jest gdzie, a tu taki kwiatek... Cholera, przecież jeżeli ktoś ćwiczy, w sensie naprawdę