Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy jakie wpc polecacie? Ma byc jak z tanim winem, które jest dobre, bo jest dobre i jest tanie :) Które najbardziej sie opłaca? Ostrovit, allnutrition, czy jakieś inne? Nie jestem w stanie #!$%@?ć 240 g białka, które wychodzi mi na redukcji, wiec muszę jakoś to uzupełnić.
  • 18
@mietek111 tylko bulkpowders! Tanio i najlepsza jakość, smak i rozpuszczalnosc na rynku. Pisz priv po instrukcje. Wychodzi jakoś 2.5kg za 90zl. Szkoda, że się spozniles na wyprzedaż
  • 0
Chodzilo mi ostrovit a nie sfd.
Nie zalapalem się na promocję bo jak bylem na masie to żarłem do oporu bez liczenia michy a teraz na redukcji licze i wychodzi ze za malo bialka jem.
@mietek111: Raz się nabrałam na Bulka i nie ma tam 82% białka tylko 75% na opakowaniu. Smak taki sobie. Kupuję wpc regular z KFD - świetnie się rozpuszcza i jest lepsze jakościowo niż Bulk, smaki też są IMO lepsze. Masz tam komplet badań nawet na zawartość frakcji czego nigdy przy Bulk nie widziałam. Ogólnie ta firma w UK uchodzi za garażową (w przeciwieństwie do MyProtein).
wilma - @mietek111: Raz się nabrałam na Bulka i nie ma tam 82% białka tylko 75% na op...

źródło: comment_M2L4FCl68rNoQ3QDNNyF9mOOSDXjXx1X.jpg

Pobierz
  • 0
Hmm... w takim razie zamowię KFD a jak będzie promocja na bulka to tez go kupię i porównam. Zawsze mi się wydawało że białko to białko a 5% różnicy w zawartości to żadna różnica ale moze to błąd.
@mietek111 5% różnicy to sporo w momencie gdy liczysz dokładnie makro, a 7% w momencie, gdy taką masz rozbieżność informacje dla kupujących vs informacje na opakowaniu to oszustwo. Czekam, aż ktoś się pokusi i zleci a następnie wrzuci badania o faktycznej zawartości białka w tych produktach. Bo przy tych promocjach, reflinkach itp. to produkt nie może być sprzedawany opłacalnie - jest po prostu poniżej aktualnej ceny surowca.