Wpis z mikrobloga

  • 0
@pingwinki: i czemu od razu atakujesz? Wystarczy napisać swoją opinie o miescie i od razu się bojownicy znajdują którzy tylko obrażają, tak juz jest w tej Polsce B
  • Odpowiedz
  • 2
@pingwinki: napisałam ze Olsztyn jest brzydki i od razu Olsztynianie podnoszą swoj poziom pisząc "#!$%@? z tego miasta jak się nie podoba" Ehh to znoszenie krytyki. Niestety wieś z człowieka nie wyjdzie
  • Odpowiedz
@Crowlek: Jezu, takiej #gownoopinii nie czytałem dawno. Ładne elementy miasta (plaża miejska, parki, starówka, jeziora, nowe drogi) gryzą się z tymi złymi (dworzec i partyzantów) i dlatego hurr durr Olsztyn brzydszy niż Sosnowiec (w myśl opki, bo sam nigdy nie byłem, nie będę osądzał).

PRLowskie obiekty przechodzą przebudowę lub lifting.

A skoro musisz tu przyjeżdżać tzn. że w twoim zacnym miejscu zamieszkania czegoś brak...
  • Odpowiedz
  • 0
@Tamerlan: HUR dur ktoś wystawił opinie i juz się zbiegają mieszkańcy miasta
Jak ci się podoba to spoko, mi się nie podoba i tyle
No niestety w moim miescie nikt mnie do studiowania architektury nie przygotowuje w odpowiedni sposób
  • Odpowiedz
mieszkańcy miasta


@Crowlek: Od blisko dekady nie mieszkam w Olsztynie...

Jak ci się podoba to spoko, mi się nie podoba i tyle


@Crowlek: Spoko, przeczytaj swój wpis jeszcze raz i zobacz różnicę między tymi sformułowaniami.

No niestety w moim miescie nikt mnie do studiowania architektury nie przygotowuj


@Crowlek: Jest pierdyliard innych uniwersytetów, w innych miastach i chyba z lepszym poziomie z tego co pamiętam. Chyba, że do Olsztyna masz
  • Odpowiedz