Wpis z mikrobloga

@Crowlek: Nie wiem jak na codzień, ale byłem turystycznie na wakacje i piękne miasto. Zamek, piękny park wokół niego, starówka z ładnymi malunkami i płaskorzeźbami na kamieniczkach jak nigdzie indziej, planetarium, no i naprawdę fajna zadbana plaża. Do Sosnowca jakoś na wyjazd nie kusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dworzec najbrzydszy w Polsce


@Nagor: Nawet nie żartuj. Może najbardziej zapuszczony i zeszpecony, to i owszem, ale architektonicznie to jest naprawdę dobry modernizm. Po przywróceniu mu świetności wyglądałby rewelacyjnie, jak na wizualizacji poniżej.

Niestety, nic z tego nie będzie - Olsztyn dostanie jakąś szablonową namiastkę dworca, ewentualnie z doczepioną galerią handlową, jakżeby inaczej.
BielyVlk - > dworzec najbrzydszy w Polsce

@Nagor: Nawet nie żartuj. Może najbardzi...

źródło: comment_ZKzCtsnENokTUQ4HEEvUaZN0nlm6NZ4L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: okolice dworca i trasy egzaminacyjne akurat faktycznie nie prezentują się najlepiej, ale tak jak mówisz, są też fajne miejsca. ogólnie też to miasto jest wesołe i kolorowe latem, zimą jest ponuro.
  • Odpowiedz
@Crowlek: Ostatni obrazek z Olsztyna jaki utkwił mi w pamięci, to sterta rzygów na środku dworca głównego i stado gołębi które to dziobały.
  • Odpowiedz