Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tamerlan: tak, mam najbliżej.
Nie rozumiem sensu tej dyskusji nawet, wyraziłam swoją opinie na temat miasta, ty mówisz ze nie mam racji, no spoko, ze tobie się podoba, całe szczęście ze umiesz znaleźć wszdzie piękno, ale teraz gadanie że nie moge krytykować to juz halo o co ci chodzi
  • Odpowiedz
@Crowlek: > głupie dziurawe drogi w centrum miasta, PRL wszędzie, ten dworzec XD. To miasto to żart
Co ta droga ci powiedziała, że stwierdiłaś, że jest głupia?
  • Odpowiedz
@Crowlek: Oburzasz się jak ktoś nieco złośliwie odpowiada (bo jakimś chamstwem nie nazwałabym np wypowiedzi @pingwinki ), a prawda taka, że sama w ten sposób zaczęłaś. Oczywiście może ci się jakieś miasto nie podobać, ale ty napisałaś w zasadzie "brzydki, bo ja tak uważam i już". Jako argumenty swojej opinii wymieniłaś dworzec i dziurawe drogi. No fakt, są koszmarne. Jednak jest wiele świetnych miejsc, a jak ktoś je wymienia to ty
  • Odpowiedz
  • 0
@feketehajuno: pisałam wyżej co mi się nie podoba. To że miasto nie zostało przygotowane na napływ ludzi z zewnątrz i umieścili wszędzie wieżowce i bloki na małej powierzchni miasta. Pisałam tez ze wychowałam się w malowniczym miescie, naokoło jezior (dlatego jezioro w Olsztynie nie robi na mnie wrażenia), zabytków (dlatego zabytki w Olsztynie nie robią na mnie wrażenia) A pingwinek zaczął na mnie najeżdżać juz w pierwszej wypowiedzi dlatego odpowiedziałam mu
  • Odpowiedz
wyraziłam swoją opinie na temat miasta,


@Crowlek: Tej, to powiedz jakiemuś znajomemu, że wygląda jak gówno, bo tak. Potem oburzaj się, że ma do Ciebie pretensje, o to, że tylko wyraziłaś swoją opinię. Mniej więcej tak wygląda Twoja opinia o wspomnianym mieście.

I tak jak piszą inni: jest tu mnóstwo klimatycznych miejsc, nie tylko Kortowo i jak to ujęłaś "Jezioro" (jezior w Olsztynie jest bez liku). Masz Ukiel i dwie plaże
  • Odpowiedz
  • 1
@Tamerlan: 30k to chyba miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Faktyczne troche mnie poniosło pisząc sam wpis, zostałam wyprowadzona z równowagi co było motywatorem do napisania tego wpisu
Nie twierdze również ze w Olszynie nie ma ładnych miejsc, mowie o ogólnym wrażeniu
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam
  • Odpowiedz
@Crowlek: Tak jak przed chwilą napisał @Tamerlan. Wychowałaś się w jakimś małym miasteczku więc może dlatego blokowiska ci się nie podobają. Gdzieś jednak trzeba w tych miastach ludzi pomieścić, gdzieś muszą mieszkać, a Olsztyn też duży nie jest więc blokowiska to normalne rozwiązanie w tej sytuacji. Akurat w Olsztynie jest moim zdaniem i tak bardzo mało wieżowców, a już na pewno nie ma obskurnych blokowisk w centrum. Co więcej nowe
  • Odpowiedz
Przepraszam


@Crowlek: Spoko, ja się tam nie gniewam, bo przynajmniej więcej argumentów padło (i za i przeciw)

30k to chyba miasto


@Crowlek: Bardzo mi się podoba angielskie rozróżnienie słów "city" i "town". A w polskim właśnie miasteczko. I chyba byłoby adekwatne do miejscowości z 30 k ludności, bo znów (z całym szacunkiem) w Olsztynie jest prawie 6 x więcej ludzi, w Elblągu 4 x więcej, nawet w Ełku - 2x
  • Odpowiedz
  • 0
@feketehajuno: możliwe ze wlasnie przez to ze nie wychowywałam się w tych sławnych "blokowiskach" nie umiem się przyzwyczaić do tych widoków na co dzien, ale mam tak tylko z Olsztynem. Jak jestem w Krakowie czy Poznaniu nie zwracam na to uwagi ale to chyba dlatego, że nie ma ich blisko centrum (a nawet jak są to dostosowane do wyglądu ulicy etc), większość znajduje się w wydzielonych dzielnicach mieszkaniowych a w Olsztynie
  • Odpowiedz
  • 0
@Tamerlan: przyzwyczaiłam się do słowa miasto bo naokoło mnie są miasteczka typu Ryn czy Mikołajki, dlatego tak różnicuje dane miejscowości, ale spoko, wiem że nie ma tu nawet podjazdu do Ełku czy innego Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz