Wpis z mikrobloga

@R1zorz: nie no,za długie przerwy,jestem głodny godzine po zjedzeniu 200 gram kurczaka i torby ryżu z sosem a co dopiero czekać 5h :OOOO dlatego nigdy nie będę na redukcji,prędzej się zabije niż zjem przez cały dzień torebkę ryżu
@MirkobIog: no w sensie żeby białko się nie zmarnowało bo powyżej jakiejśtam ilości(tylko nie wiem jakiej,jest wiele opinini) organizm po prostu je wydala bo za dużo się zjadło
@JajecznicaNaGrzankach: bieda trochę 4h,sam ryż mam jeść z kaszą i sosami? albo sobie kupie jakiegoś masownika co by zalać żołądek jak będzie w brzuchu burczeć na sfd wydziałem mass activator zajebisty,w jednej porcji 50g węgli i 11 białka,3kilo za 60 zeta
@Hamouma: nie mam opracowań, ale myślisz, że gdyby nie przyswajało się więcej niż 30g, to IF miałby prawo bytu? Na IF masz okno żywieniowe, gdzie często ludzie jedzą jeden posiłek z całym swoim zapotrzebowaniem kalorycznym i jakoś nie odbija się to nie korzystnie na nich (chodzi mi o to, że mieliby wg Ciebie przyswajać 30g białka)
@modnak: ja się zastanawiam jak to się ma do grubasów,którzy nigdy hantla w ręce nie trzymali,skoro oni potrafią zjeść na raz kilogram kurczaka czyli ok 200gram białka to jakim cudem ich nerki jeszcze funkcjonują?