Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanie.
Pod wpływem tego wpisu :http://www.wykop.pl/wpis/23406831/zacznij-katolikowi-zadawac-pytania-to-przestanie-o/
oraz mojego byłego znajomego i jego rodziny - zagorzali katolicy.
Chciałbym sie dowiedzieć co sądzicie o tej reklamie lodówek,jakie emocje i skojarzenia wywołuje u Was?
Na końcu odpowiedzi wpisujcie swoje wyznanie/brak.

#pytanie #wiara #katolicyzm #kosciol #kiciochpyta #ateizm #reklamakreatywna #reklama #gorenje
Konwerter - Mireczki pytanie. 
Pod wpływem tego wpisu :http://www.wykop.pl/wpis/2340...

źródło: comment_qpNlPXvrFAwdVLUsYFMOSYihaQUB2AKW.jpg

Pobierz
  • 21
@Konwerter: ale co tu mialoby sie kojarzyc?
Bo nie rozumiem.
Lodowka no frost, czyli ze nie zamarza nic i nie trzeba odmrazac lodowki.

Pokazane dziecko z lodem na patyku, ze sie jezyk mu nie przyklei.
Znaczy jej, bo to dziewczynka.

A wiadomo,ze jak sie np. jezyk do sopla lodu przylozy to mozna sie przymrozic. Ot, wszystko.

Gdzie tu mialoby byc jakiekolwiek nawiazanie do wiary?
Gdzie tu mialoby byc jakiekolwiek nawiazanie do wiary?


@agaja: Miałem znajomego,co niedziela do kościoła,kółka maryjne,różancowe,próbował mnie wielokrotnie nawracać - zagorzały katolik. Wrzucił to na fejsa i robił gównoburze że pedofilia i bojkot firmy.
Takiej gównoburzy dawno nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście katole najbardziej komentowali że to grzech pedofili!
Normalni natomiast nie widzieli w tej reklamie niczego złego.
Czyzby głodnemu chleb na myśli? ( ͡°
no nie ma sie doszukiwac podtekstow wszedzie, gdzie sie tylko da.


@agaja: Więc wytłumacz to mojemu byłemu znajomemu. Krótko po tym zdjęciu wrzucił fotke ze ślubu swojej siostry gdzie pod kościół podjechały ciągniki siodłowe bo pan młody jest kierowca zawodowym.

Więc zadałem mu pytanie jeżeli reklama lodówek kojarzy mu się z pedofilią to jak kojarzy mu sie to zdjęcie.
Juz nie jesteśmy znajomymi ( ͡°( ͡° ͜ʖ
ale czy na pewno potrzebne?


@agaja: Potrzebne bo pokazuje obłude katoli.

konwersacja pod zdjęciem tirów:

konwerter: jeżeli reklama lodówki kojarzy Ci się z pedofilią to z czym kojarzy Ci sie to zdjęcie?
siostra znajomego: hurr durr no wiadomo że z #!$%@?/tirówkami
konwerter: No tego sie nie spodziewałem, mnie ciągniki siodłowe kojarzą się z wysokimi zarobkami kierowców ale czego mozna oczekiwać po kimś kto reklamę lodówek porównuje do pedofili.
znajomy: ale ty
@Konwerter: nie wiem, ja jestem katoliczką,
Natomiast Ty celowo prowokowales osoby, o ktorych wiesz, ze sa specyficzne.
Czego wiec sie spodziewales?

I nie, nie bylo potrzebne - dowalanie sie do czyichs pogladow pod zdjeciem ze slubu. To juz na takie na sile wpychanie sie.
Takich ludzi sie olewa, a nie prowadzi jakas krucjate.
Natomiast Ty celowo prowokowales osoby, o ktorych wiesz, ze sa specyficzne.

Czego wiec sie spodziewales?


@agaja: Więc pisze że obłuda. Prowokowac innych - dobrze, prowokowac nas katoli - źle.

Wychowałem się w katolickiej rodzinie.
Własna matka zrobiła mnie w beniz.
Wujostwo wbiło nóż w plecy kiedy nie podzieliłem ich zdania.
Ot taka natura katolików.

Jeśli cię kto uderzy w policzek, nadstaw mu i drugi.
(Łk 6, 29)
@Konwerter: Czlowiek to czlowiek - moze byc lepszy, gorszy. I tyle. A Ty na sile doszukujesz sie winy w katolikach tutaj.
Patrzac po osttanim Twoim poscie, ta rozmowa stacza sie w dol - ja sie w takie dyskusje bawic nie bede, bo sa dosc niskiego poziomu zaczepek gimbazjalnych. Bez urazy, no ale niestety.
pozdrawiam serdecznie i dobego popoludnia zycze :)
bo sa dosc niskiego poziomu zaczepek gimbazjalnych


@agaja: brak argumentów zawsze na propsie. Napisz coś że gimaza lub tępy #!$%@?. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Konwerter: kolego - ale po co wulgaryzmy?
I nie brak argumentow. Napisalam Ci wprost - ludzie sa rozni, dobrzy i zli. A ocenianie calej grupy po kilku jest nieuczciwe i niesprawiedliwe, na co wyjechales dosc glupawym tekstem.
Wiec ja nie widze sensu dalszej dyskusji na takim poziomie. Ot, tyle - cala filozofia.
na co wyjechales dosc glupawym tekstem.

Wiec ja nie widze sensu dalszej dyskusji na takim poziomie. Ot, tyle - cala filozofia.


@agaja: lvl 30+ here i przez cały ten czas nie spotkałem uczciwego katola. Ile masz lat?