Wpis z mikrobloga

@kopek: kup tam gdzie Ci dobrze leży (każda marka ma zupełnie inny krój i to ze mi lezy Vistula nie znaczy ze Tobie tez przypasuje). Jeśli możesz to poczekaj do czerwca, wtedy wpadają przeceny u wszystkich polskich producentów garniturów i np w Vistuli z kartą klienta masz 50% rabatu (możesz ją wyrobić przy zakupie) na zakupy powyżej 4000 zł, co spokojnie wystarczy na dwa zestawy garnitur + koszula + krawat i
@kopek: No to zrób tak - najpierw wycieczka do Vistuli i Pawo w celu zbadania który fason lepiej na Tobie leży. Jeśli padnie na Vistule to sprawdź jaki rozmiar Ci siedzi i... zamów online z vistula outlet.
@valdo: tylko Vistula czy inny Bytom to zwykle workowate garniaki dobre 20 lat temu. Materiał to kolejna sprawa, tam czasem ciężko o czystą (dowolną) wełnę.
@kopek: Suit Supply. Jakościowo przebijają wszystkie Vistule, Bytomie, Próchniaki i tak dalej. Zresztą pisałem o nich już tyle razy ze mi się znów nie chce - jak jesteś zainteresowany czymś porządnym to przejrzyj moje stare wpisy. W 2k nie zmieścisz się z dwoma sztukami niestety, ew. z jedną, a na drugi dzień zmiana koszuli i krawata. Luźna propozycja.
@xetrov: co Ty bredzisz? O ile Bytom ma serie o klasycznym kroju o tyle Vistula szyje wg najnowszych trendów, a garnitury jakie od nich mam są szyte z materiałów z renomowanych włoskich producentów. Nawet budżetowy garnitur z Vistuli mam sygnowany wszywką Fintes.

W produktach Lantiera można nawet na specjalną okazje szarpnąć się na wełnę typu 140 czy 150s.
@kopek: kupowałem w lipcu 2016 w Vistuli zajęło mi to 30 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) wskazałem kolor, Pani zaproponowała 2 garniturki wybrałem jeden chyba około 1k kosztował + idzie wyłapać w Vistuli rabaty jeśli masz ich kartę którą możesz założyć w sklepie
@kopek: Suitsupply. Sam mam dość nietypową sylwetkę a jednak garnitur znalazłem. Sam mniej więcej określiłem swój rozmiar. Jednak zmieniłem w o jeden w górę bo byłem w Amsterdamie i tam przymierzyłem różne rodzaje aby wiedzieć co mniej więcej zamawiać.
Sam sklep SuSu w Amsterdamie niezły wypas. Vistula przy tym to bieda. Chociaż też szyją z dobrych materiałów. A SuSu po prostu robi dobre garnitury i je sprzedaje w stałej cenie a
@rydzo: jadę do Pawo w weekend bo są duże przeceny na garniturach i dodatkach. Dwóch znajomych pokazywało mi garniaki z Pawo i miały dobry materiał. W Vistula byłem tylko zobaczyć garniaki i miałem wrażenie jakbym dotykał szmatę lepszej jakości xd
Ślub mam za miesiąc więc chcę kupić w stacjonarnym sklepie żeby zaraz mieć garnitur