Wpis z mikrobloga

Hej, jeżeli ktoś z Was jest z Krakowa lub okolic, to zapraszam na kolejny meetup Crypto Cracow organizowany przez moich dobrych znajomych należących do grupy kilkudziesięciu osób odpowiedzialnych za rozwój i wdrażanie technologii Blockchain w naszym kraju pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji :).

#bitcoin #blockchain
  • 40
  • Odpowiedz
@czarnyzawias: można tak po prostu, ewentualnie dopisz się na listę meetup jak chcesz być na bieżąco :).

@robert919: chyba sobie jaja robisz. Tak się składa, że akurat na 2 spotkaniu gościem będzie osoba z IBM, na pierwszym było wprowadzenie teoretyczne, a co będzie na kolelnym to się dopiero okaże. Klasyczne gówno wiem, to się wypowiem.
  • Odpowiedz
@robert919: Ty masz za to bardzo merytoryczne, bo nawet nie przeczytałeś czym się zajmuje grupa, nie spojrzałeś na opis poprzedniego spotkania i feedback i walisz tekstami o marketingu IBM, klasyczny znawca z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@safehouse: to już nie do mnie :).
@XKXK: wołam @Nefcio ale od siebie wiem tyle, że np. na jednym z uniwersytetów będzie teraz wdrażany pilotażowy projekt, w którym Blockchain zostanie użyty bodajże do weryfikacji prac magisterskich (lub coś w ten deseń, możliwe, że pomieszałem) :).
  • Odpowiedz
@spetz: wiesz w czym jest problem, kazdy tylko mowi ze jakie to piekne ze to ze tamto a jeszcze oprocz bitcoina (nie mowie tutaj jako o krypto) nie powstalo nic co ludzie masowo korzystali
  • Odpowiedz
@XKXK: powstało w wielu miejscach za granicą, zobacz sobie choćby na koleje szwajcarskie. Poza tym to chyba logiczne, że takie rzeczy są wdrażane powoli.
  • Odpowiedz