Wpis z mikrobloga

no i co @Tudor usuwasz swoje gównoposty? Taki byłeś cwaniak z kulką w nosie, krzycząc "#!$%@?" na #silownia do jakiegoś gimba, który zasłonił ci lustro, jak robiłeś MC, zostałeś skrytykowany i zabrakło nagle odwagi? Nie mam szacunku dla takich ludzi. Nie dość, że są twardzi do słabszych, to jeszcze brakuje im odwagi cywilnej. Na szczęście w internetach nic nie ginie.

#mikrokoksy #rakcontent
kawa-i-papierosy - no i co @Tudor usuwasz swoje gównoposty? Taki byłeś cwaniak z kulk...

źródło: comment_U3TqqVtOdqY58HECWBEThEwYcV2RdmCB.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Tudor gdzie tam jest napisane że nie robie mc? Baranie, ja radzilem KOLESIOWI który nie robi mc bo JEGO kręgosłup. I pisałem ci, kolku, że ciężki mc to pojęcie subiektywne. Dla jednego to 200 kg dla innego 100
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: a ja tam propsuje @Tudor . Z frajerami sie nie piescic. I podobnie jak on podejrzewam, ze Ty i Twoi 'poplecznicy' to klasyczne normiki z max rep 80kg na MC.

Tez mam kilku takich normikow na silce i co prawda wulgaryzmow nie uzywam (jak dotad nie mialem powodu) ale #!$%@? mnie oni straszliwie. Zawsze lazi to stadami i robi zamieszanie, zawsze sie paleta pod nogami w czasie cwiczen, robia jakies
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy Ja #!$%@?, koksy potrzebują lustra do martwego, chyba żeby się do niego napinać xD W sumie bicka też najlepiej przy lustrze. W ogole natężenie wieśniaków pod tym tagiem to jest jakieś nieporozumienie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@natjes w takim razie do czego innego lustro na silowni? po co przed rackiem zawsze umieszczane jest lustro? po co tyle luster jest na silowni?
  • Odpowiedz
po co przed rackiem zawsze umieszczane jest lustro

zawsze

@Tudor: ma pan dowód? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zależy od siłki i powiedziałbym, że to "zawsze" to raczej w sieciówkach.

@Tudor: No raczej nie do tego, żeby:
a) oceniać krzywiznę kręgosłupa przy stojąc frontem (bo i tak nic nie widać)
b) oceniać krzywiznę stojąc bokiem (bo to dość #!$%@? pomysł żeby skręcać się kiedy robisz ciężkie ćwiczenie).
  • Odpowiedz
@Tudor: No ja tam widzę na tym screenie, że zdecydowanie napinasz się również o lustro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo sciane.

@Tudor: Sciany są spoko, nikt się nie #!$%@? bo nie będzie można się napinać jak do lustra;) I nikogo nie widzisz, same zalety dla skupienia i koncentracji.

Co do dystansu na jaki niektórzy podchodzą podczas ćwiczenia - tak jak pisałem zgadzam się.
  • Odpowiedz
@natjes serio kwestionujesz zasadnosc luster przed rackiem? A niby jak sprawdzisz glebokosc w siadzie? Jak upewnisz sie czy stabilnie ciagniesz sztange w martwym? Nawet majac spore doswiadczenie nie sposob wszystkiego zrobic na czuja.
  • Odpowiedz
A niby jak sprawdzisz glebokosc w siadzie?

@Karoleer: No ok do tego to może się przydać:P Alternatywnie ktoś do oceniania lub kamerka / komórka do filmowania. Z drugiej strony jeżeli robisz głebokie siady, to co chcesz oceniać? Robisz tak jak ciało pozwala, ot.

Jak upewnisz sie czy stabilnie ciagniesz sztange w martwym?

@Karoleer: Stojąc frontem do lustra? Nie umiem sobie wyobrazić jakby miało to być widoczne w lustrze. (rozumiem, że
  • Odpowiedz