Wpis z mikrobloga

no i co @Tudor usuwasz swoje gównoposty? Taki byłeś cwaniak z kulką w nosie, krzycząc "#!$%@?" na #silownia do jakiegoś gimba, który zasłonił ci lustro, jak robiłeś MC, zostałeś skrytykowany i zabrakło nagle odwagi? Nie mam szacunku dla takich ludzi. Nie dość, że są twardzi do słabszych, to jeszcze brakuje im odwagi cywilnej. Na szczęście w internetach nic nie ginie.

#mikrokoksy #rakcontent
kawa-i-papierosy - no i co @Tudor usuwasz swoje gównoposty? Taki byłeś cwaniak z kulk...

źródło: comment_U3TqqVtOdqY58HECWBEThEwYcV2RdmCB.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
zajmuja racka bo przeciez on musi swoje 'siady' z 30kg sztanga zrobic (to samo z MC),


@andrzejcebula_reload: Nienawidzę takich typów jak Ty. Od pierwszego wejścia na siłkę pewnie 180kg w siadzie highbar, #!$%@?ć sumo, bo pedalstwo (also pozdrawiam tutaj @masz_ty_rozum_i_godnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a z martwym zaczynałeś od 220kg, ponieważ 200 to już było dla Ciebie za mało i koledzy się śmiali za plecami. Arogancja aż
  • Odpowiedz
@Utiopa ja jedynie troche zmodyfikuje - o ile faktycznie to arogancja, o tyle tez wypadaloby zeby ktos poczatkujacy wykazal sie pewnym rozsadkiem i logika. No bo #!$%@?, jak mam dwie klatki u siebie i z 6 zwyklych stojakow a koles mi sie laduje do klatki i robi ohp 30 kg to mnie troche trafia. Podobnie z martwymi. Jedna solidna platforma, cala reszta silowni wylozona potrojna gabka a koles z martwym 80 kg
  • Odpowiedz
@Karoleer: oczywiście, że masz rację, bez żadnej dyskusji w tej kwestii Cię popieram. nie miałem na myśli przypadków, które przytoczyłeś. Odnosiłem się do innego punktu o który zaczepił ten gość. Jednakże należy pamiętać, że w takich przypadkach o których wspomniałeś jeśli gość nie jest pyskaty, wyglada na skorego nauki po prostu powiedzieć mu żeby tego nie robił. Raz zrobił, drugi nie zrobi i zapamięta. Wiadomo, że są wyjątki gości, których trzeba
  • Odpowiedz
@Utiopa: ale o co ten butt hurt? Przeciez napisalem tylko ze mnie normiki na silowni denerwuja i nic wiecej, rzadko kiedy sie do nich w ogole odzywam a najwyzej wydam komende przesuniecia sie jak stoi za blisko.

Tak - #!$%@? mnie suchoklatesy bo zajmuja sprzet i miejsce podczas gdy wiekszosc z nich przerasta zrobienie 20 pompek. Osobiscie przed pojsciem na silke ponad rok cwiczylem w domu z dwoma hantlami i innymi
  • Odpowiedz