Wpis z mikrobloga

PAMIĘTAJCIE TYLKO NAUKI ŚCISŁE, TYLKO PROGRAMOWANIE ZA 15K XDDDD

taki kompozytor wykonuje prace znacznie mniej kreatywna i wymagajaca mniej wiedzy niz przecietny inzynier naukowiec czy programista

Komentarz do znaleziska o nagrodzie dla Pendereckiego. Aż mnie zatkało jak to przeczytałem XD

#wykop #programista15k #muzykaklasyczna
B.....n - PAMIĘTAJCIE TYLKO NAUKI ŚCISŁE, TYLKO PROGRAMOWANIE ZA 15K XDDDD

 taki ko...

źródło: comment_AEwoLeyDmhhhOZFWCU49yS2hSIDHi8cV.jpg

Pobierz
  • 73
@Batoon: Jak czytam takie rzeczy, to wstyd mi, że jestem programistą. Faktycznie w naszej grupie często widać pewną zarozumiałość, która nie jest absolutnie niczym nieuzasadniona, szczególnie że jakieś 70% programistów to przechrzty z innych dziedzin po kursach z Internetu i kilku książkach w stylu "JavaScript w 24 godziny". ;)

W ogóle, w szkole muzycznej da się zauważyć sporą nadreprezentację osób utalentowanych matematycznie, a teoria muzyki jest bardzo logiczną, wręcz matematyczną, dziedziną.
@Batoon: coś w tym prawdy jest, ale to strasznie uogólniając. bo programista przeciętny i tak musi się babrać i podchodzić kreatywnie do problemu, poznawać nowe rzeczy, umieć je zastosować, by nie wypaść z rytmu. A przeciętny muzyk nauczy się kilku riffów , kilka skal, i będzie je #!$%@?ć x1000000 . Oczywiście, podkreślam, przeciętny bo zaraz mnie zjedziecie xD