Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot #mikrokoksy wczoraj siadły dwa rekordy! Poniżej podsumowanie Project Momentum 2017
https://www.youtube.com/watch?v=h1pA_KHOPhw - VIDEO
Przysiad - 150kg (+5kg) PR
Wyciskanie leżąc 105kg (+2,5kg) PR
Martwy ciąg 190kg (+0kg) -10kg poniżej mojego dotychczasowego rekordu.
Waga: 98,2 (+1,7kg)

Technicznie rekord w siadzie pozostawia wiele do życzenia, wszystko na dole puściło, stabilizacja poszła się j.... No i to chyba mój nowy najdłuższy siad w życiu xD

WL - tak samo wymęczone, ale cieszę się, że poszło.

Ciąg - Wszystko technicznie było w miarę OK, próby na 180 i na 190 to było masło, no a 195kg jak widać... nawet nie ruszyło z ziemi. Chyba już główka nie wytrzymała ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym core mam słaby, poślady i dwójki, także pewnie tu leży pies pogrzebany. Mimo wszystko i tak jest nieźle, bo w czasie trwania programu przydarzyła mi się kontuzja pleców, mój lewy bark też dawał o sobie znać, więc dobrze, że chociaż siła nie spadła.

Teraz czas na krótki deaload, rozpoczęcie rekucji (wreszcie!!!)i zabranie się za naprawianie moich słabości. Cel na najbliższe 6-8 tygodni:
1.Walka z moją hiperlordozą i wzmocnienie core
2.Redukcja!
3.Naprawa słabych ogniw (poślady,dwójki, góra pleców)
4.Ogarnięcie asymetrii - biodra,barki
5.Wprowadzenie low-bara

Bez zrealizowania pierwszych 4 punktów moja progresja z ciężarem dalej będzie tak mozolna, jak do tej pory albo niemożliwa, bo prędzej czy później się rozsypie.

edit: ogarnąłem (chyba) dlaczego moje pięty pronują w siadzie - mam strasznie przykurczone przywodziciele, na początku tygodnia przed siadami je rozluźniłem i rozciągnąłem. Pięty były jak przyklejone do ziemi.

#trenujzrozumemigodnoscia #silownia #trojboj
  • 30
  • Odpowiedz