Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 3 miesiecy spotykam sie z pewnym rozowym. Przez te 3 miesiace byla dosyc zdystansowana, calowalismy sie ale jak chcialem czegos wiecej to protestowala. W koncu pojechalismy na wspolny weekend i udalo sie, uprawialismy seks i to 3 razy przez 2 dni. Zastanawia mnie tylko ze nie protestowala ze nie zakladalem gumki (mimo ze mialem), tak wiec jechalismy na przerywanym. Jak myslicie, az tak mi zaufala przez te 3 miesiace czy ja ponioslo tak samo jak mnie i o tym nie myslala? Dodam ze laska jest juz dawno po studiach. #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
@Siotson: Nie, wystarczy trochę logiki, rozumu i godności człowieka.
Osoba która potrzebuje 1/4 roku na to żeby z kimś uprawiać seks ma raczej niezbyt wielkie prawdopodobieństwo zachorowania (przykładowo) na kiłę biorąc pod uwagę że ta występuje w około u 1 na 100 000 mieszkańców polski.
Można też śmiało założyć że żadne z nich nie jest w grupie ryzyka tj. prostytucja, narkotyki, niższe warstwy społeczne itp..
Poza tym biorąc pod uwagę konto
@Dassault: to się zdecyduj. Twoim zdaniem to jest nosicielka choroby wenerycznej czy nie. Bo z pierwszego twojego komentarza wynika, że to "typowa nosicielka chorób wenerycznych", a z drugiego, że jest małe prawdopodobieństwo zachorowania.

Może jest już dla mnie za późno i nie rozumiem twojej pokrętnej logiki.

A to, że kobieta nie uprawia seksu przez 1/4 roku to nie jest nic dziwnego. Znam wiele kobiet, które nie uprawiają/nie uprawiały seksu aż do
OP: @Depresjonistka nie bierze tabletek, swego czasu mowila ze nie byla u ginekologa od kilku lat bo nie lubi
@nikitaskawraca @chilling mam 27, ona 28. Napisalem tak poniewaz dlugo zwlekala z seksem, ale jak juz zaczelismy to poszlo raz za razem, dziwne...
@pestis @ripp1337 wyciagnalem kilka sekund przed wiec spoko, znam swoj organizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaz kolejny stosunek byl kilka godzin po poprzednim bez oddawania
@trustME: A tam gadasz preejakulat. Jak kobieta nie ma dni płodnych a ma regularne cykle miesiączkowe to można dosyć łatwo określić kiedy można bez, a kiedy nie. Ja z moją wiem że w okres + 4 dni po są całkowicie bezpieczne i nie mamy się czego obawiać. Za to nie ufam niepłodnym po owulacji.

@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz ogarnąć czy miała dni płodne czy niepłodne w tym czasie i jak daleko do
Ja z moją wiem że w okres + 4 dni po są całkowicie bezpieczne i nie mamy się czego obawiać. Za to nie ufam niepłodnym po owulacji.


@sfrustrowany: ciekawe. jakbys zglebil temat to bys sie dowiedzial ze to wlasnie dni PO OWULACJI sa najpewniejsze, a nie przed, bo owulacja zawsze moze wystapic wczesniej, co w polaczeniu z tym, ze plemniki zyja do 7 dni moze dac Ci ciaze.