Wpis z mikrobloga

47 880,93 - 11,16 = 47 869,77

Udało się ruszyć równo o 5 - wschód Słońca za oknem był tak piękny że żal było zostawać w łóżku ;) Sucho, rześko (4°), wiatru brak i przepiękna pogoda więc biegło się wyjątkowo przyjemnie - żebym miał więcej czasu to bym poleciał i 20 km, żal było kończyć...

W głowie Grace Jones uparcir śpiewała pamiętne libertango :)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 47 880,93 - 11,16 = 47 869,77

Udało się ruszyć równo o 5 - wschód Słońca za ...
źródło: comment_cpUUljXtnqjPWOwVovW9XvUv95NRpbct.jpg
  • 11
@enron: dokładnie to co pisze @tosyu: zawsze jak czytam Twoje wpisy to zazdroszcze, ja jem sniadanie a Ty juz po bieganiu. Przychodzi weekend postanawiam, że w sb/ndz wstane, pobiegam rano zamiast po poludniu, naszymuje sobie nawet ciuchy na wierzchu, wszystko gotowe ... dzwoni budzik i caly plan w #!$%@?. Wiec chociaz czytam Twoje relacje i mysle jak to zajebiscie tak :D
@enron wiem, kiedyś wstawalem 4:30, tak z 2 lata temu, jak się urodził mój drugi syn to się rozleniwiłem i nie potrafię nawet o 5 :(


ja właśnie po tym jak młodszy poszedł do przedszkola musiałem już się przerzucić na wcześniejsze bieganie - byłem świadom tego, że jeśli nie przyzwyczaję się do szybkiego wstawania to gdy starszy pójdzie do szkoły będzie koniec z porannymi przebieżkami ;)

Ładna fotka ;)


@tosyu: no
@enron: Tęsknie za tymi czasami kiedy się wstawało przed wschodem słońca i podczas biegu te słońce wstawało :))) Muszę się zmobilizować !


@Lycha19897: no to już ciężko Ci będzie, teraz by trzeba o 4:30 wybiec żeby wschód Słońca obejrzeć od samego startu ;) Ale już za parę miesięcy będzie można podziwiać jak wielki czerwony lizak się wyłania wśród drzew...
@enron Podziwiam że o takiej nieludzkiej, jak dla mnie porze biegasz. Kiedyś próbowałem się przestawić, ale jakoś gorzej mi się wtedy biega, puls wyższy, a poza tym nie dałbym rady się zmotywować do tak wczesnego biegania. Dlatego chyba zostanę przy popołudniowym/wieczornym bieganiu. Ale fakt, wschód słońca to fajna rzecz. :)
@tosyu: gratulacje :) Podstawa to mieć ciuchy biegowe na wierzchu, żeby się nie miotać bez sensu (gdzie majty? gdzie czołówka?) podczas gdy cenne minuty mijają...
Czyli wschód Słońca zaliczony? Dobrze jest :)