Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Korzystałam/znam poniższe:
Afterfit - mają różne fajne opcje dla sportowych świrów (np. dieta Sportowa, Samuraja, Paleo). Paleo jest spoko, bardzo smaczna. Dobry stosunek ceny do jakości.
Kik - smaczny, zróżnicowany, ale niestety dosyć drogi (ok 80 zeta za jeden dzień).
BodyChief - w miarę tani, smakowity, ale często się powtarzają posiłki.
@betonkomorkowy: Osobiście nie testowałam. Moja koleżanka miała Lily przez chwilę, jednak średnio jej podpasowała. Plus na pewno jest taki, że to jedna z tańszych opcji. Samo jedzenie, z tego co wiem, takie o, 5/10. W niektórych cateringach (musisz sobie sprawdzić, czy w Lily też jest taka opcja) możesz zamówić jeden dzień testowy diety i zobaczyć jak smakuje, wygląda.
@betonkomorkowy: Możliwe. Jeśli mogę Ci coś doradzić, to lepiej nie zamawiaj zestawu od razu na miesiąc, ale spróbuj na przykład przez 3/5/7 dni i zobacz, czy wszystko Ci odpowiada.
@betonkomorkowy: @luls: W przypadku zestawów testowych ja miałem zwykle obawy w drugą stronę, tzn. że jak zamówię 2500kcal, to w rzeczywistości będzie mniej, bo za zestaw testowy płacisz jednak zdecydowanie mniej niż za normalny. Z drugiej strony, powinno im zależeć na zachęceniu klienta.

Wydaje mi się jednak, że w większości miejsc jest taka masówka (produkcja setek zestawów dziennie), że nie opłacałoby im się robić tego oddzielnie.

Ja sprawdzałem kilka (Maczfit,
U mnie catering się sprawdza. Teraz korzystam z LightDiet, bo mają dobre jedzenie. Porcje są w sam raz, a dania się nie powtarzają. Ja akurat chcę schudnąć, więc wolę jak ktoś mnie przypilnuje. Łatwiej jest wytrzymać na diecie, jak się ma gotowe posiłki, i nie trzeba chodzić do sklepu. www.facebook.com/lightdietpl/?fref=ts