Wpis z mikrobloga

@thebowtie: Wiele zależy od tego, co masz zaznaczone na obecnych badaniach. Ja w tym roku dla A wykorzystałem swoje badania z B, gdzie lekarz mi kiedyś zaznaczył obie te kategorie (gdy jeszcze nawet nie myślałem o motocyklach). Procedura w #krakow wygląda tak, że udajesz się do archiwum, tam Pan(i) wyszukuje Twoją teczkę i jak jest wsio ok, to zanoszą na dół, gdzie składasz wniosek o wydanie prawa jazdy. I dwie stówki
@thebowtie: znajdź sobie wzór blankietu i przeczytaj dokładnie co tam jest napisane. Ja poszedłem na kosy z lekarzem jak różowy robił PJ i baba chciała, nie chciala przepisała stary (kilkuletni) blankiet poprawnie. Mówiąc w skrócie nie ma i nie moze być osobnych badań na A i Na B. Jeżeli jest tak zaznaczone to blankiet jest niepoprawnie wypełniony i możesz żądać wykonania usługi poprawnie. Normalnie bym sie nie szarpał o 200 pln.
@FLAqMastah: A może wygląd blankietu się zmienił? Byłem w urzędzie, kobieta przyniosła moje badania, przejrzała i stwierdziła, że nie mam na żadne A (były skreślone) więc trzeba zrobić nowe. Jakbym chciał wziąć te badania do ponownego wypełnienia to mam takie prawo?
@FLAqMastah: Znalazłem w internecie wzór, masz rację bo w instrukcji jest wyraźnie napisane, że grupę zaznacza się X (dwie do wyboru) i nie skreśla się żadnych kategorii. Pytanie, czy mogę zabrać z urzędu te badania do ponownego wypełnienia?