Wpis z mikrobloga

Znajomy dorabia klucze do domów, koduje kluczyki samochodowe itd. Mały punkt 3x3 metry w jednej z typowych galerii osiedlowych (Polo Market + kilkanaście sklepików i punktów usługowych) w mieście ok. 300 tys. mieszkańców. 8h roboty dziennie, z czego +- połowa spędzona na przeglądaniu neta. Spokój, praktycznie zero stresów (bo kto się o klucze awanturuje), sam jest sobie szefem, kiedy chce to spokojnie browarka sobie obala. Kasa? Ponad 10 tys. cebulionów miesięcznie na czysto. Właśnie kupił sobie nowe auto z salonu za 120 tysi, stać go. I żadna tam historia, że rzucił korpo itp. - zwykły Mirek, co to skończył tylko zawodówkę i od kilku lat wykonuje prostą, społecznie użyteczną robotę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polska #praca #pieniadze #takaprawda #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_wewtN4WAgGFwpZ37WP57ILKifrG6H5oC.jpg
  • 96
8h roboty dziennie, z czego +- połowa spędzona na przeglądaniu neta. Spokój, praktycznie zero stresów (bo kto się o klucze awanturuje), sam jest sobie szefem, kiedy chce to spokojnie browarka sobie obala.


@grafikulus: No i to jest dla mnie człowiek sukcesu!
@grafikulus: pracowałem w Polsce w takim punkcie kiedys. Mialem 20% znizki na zapalniczki i scyzoryki itd ktore nialem w sklepie. Wystawialem na allegro i jak ktos kupil to zarabialem 10zyla na sztuce. Zero mojego wkladu mialem czas a jak jakis #!$%@? kupil zippo za 120zl to nawet 30zl zarabialem. Z nudow.
@grafikulus nie #!$%@?. Ze tak to powiem jestem w biznesie od 20 lat... no 19. Ojciec, kuzyni etc. Kiedys z tego byl dobry pieniadz. Dorobienie klucza 8-10zl. Samochodowy 22-30 bez immo ( mowimy ofc o jakichs popularnych typu vw golf. C3. audi a4). Cena z immo rozna... od 50-600. Awaryjne otwieranie zgloszone ofc. Dorobienie klucza do klodki 8zl. Nowa klodka 8zl z 3-4 kluczami xDDDD przychodzi marian z chinskim kluczem i placze
@Ninik
Żeby tyle wyciągnąć to musi być niezły przemiał klientów.

Jak jest w miescie firma transportowa i wpada klient dorobic 50 klucxy bo kupil pare nowych zestawow, albo przyjezdza energetyka klucze do skrzynek zrobic to jest realne. Kiedys 10k to szlo wyciagnac bez najmniekszego problemu. Aktualnie ojciec troche zaniechal rozwoj i juz nie ma tyle kasy. Zawsze sie z taty smialem ze placa mu za machanie reka. Maszyna 10-20k a potrzebujesz takich