Wpis z mikrobloga

@rineo: XD? serio? jestes proszony w celu weryfikacji, tak jak robisz przelew w jakims sklepie internetowym - wtedy rowniez wskazujesz swoj bank i sie do niego logujesz podajac login i haslo

ide zakopac, bo sie nie nadaje

EDIT: zeby nie bylo, bralem na raty sprzet wlasnie przez allegro i wiem jak to wyglada, a konta nadal nikt nie przejal :/
@rineo: rzucilem okiem w znalezisko, ale jak pisalem - wiem jak to wyglada. w sumie moge sie nie znac, ale moze jest to jakos podpiete pod system banku, bo z tego co pamietam po podaniu danych od razu zostalem zalogowany do systemu bankowego
@rineo: a tak btw to to mondeo ssie strasznie - infolinia czynna w smiesznych godzinach (to niestety nie to samo co bankowa), dodatkowo ja uruchomilem platnosc karta (ale cos nie wyszlo) i robilem przelewy recznie z innego banku, czego nie notowali w swoim systemie i regularnie co miesiac odbieralem maila z przypomnieniem o zaplacie :/
Alternatywnie można im wysłać wyciąg z konta.

@cypisek84: można (co skądinąd też nie jest najlepszym pomysłem, bo Moneydo nie jest bankiem), ale sugerowaną (pierwszą) opcją jest właśnie podanie loginu i hasła. Zresztą, mogłoby być nawet piętnastą - i tak jest to zachęcanie do podawania danych logowania poza systemem banku.

rzucilem okiem w znalezisko, ale jak pisalem - wiem jak to wyglada (...) moze jest to jakos podpiete pod system banku,
To powinno lecieć na główną z płomieniem. Ludzie powinni ich szybko utopić z bagnie za coś takiego. Aby potwierdzić czy nasz konto wystarczyło by przelać ta symboliczna złotówkę i weryfikowali by sobie dane właściciela konta (imię, nazwisko, bank)