Wpis z mikrobloga

#praca #korposwiat #hr

Jak ja to #!$%@? kocham. Ogłoszenie o pracę:

oferujemy umowę o pracę.


No spoko. Dzwoni babka z firmy rekrutującej - mówię, że teraz pracuję na umowie o pracę ale na outsourcingu i interesuje mnie wyłącznie zatrudnienie w firmie macierzystej.

Tak będzie


No to jadę te #!$%@? 49 km na rozmowę. Na miejscu się dowiaduję, że hehe oni to oferują umowę dla pracowników tymczasowych. Atmosfera się zagęszcza mnie już nogi niosą żeby wyjść. Ale ostatecznie obiecują, że zobaczą co da się zrobić aby dać mi umowę o pracę (ale oczywiście znowu na outsourcingu).

Na pytanie o przejście pod firmę macierzystą:

<15 minut #!$%@? o tym jakie to oni mają dalekosiężne plany na przyszłość i jakie to tutaj eldorado nie będzie ale no jeszcze nie teraz, jeszcze trzeba czekać>


14. W biurze konstrukcyjnym brak nawet klimatyzacji więc duchota i #!$%@? jak #!$%@? spoconym chłopem (no bo to też będzie ale jeszcze nie teraz)

15. Brak pierwszych trzynastu punktów.

Nosz #!$%@?, tylko czas zmarnowany.

Aaaa, bym zapomniał. Rozmowa o pracę dla konstruktora i pada pytanie:

Z czego jest Pan dumny w Pana życiu
a.....d - #praca #korposwiat #hr

Jak ja to #!$%@? kocham. Ogłoszenie o pracę:

 o...

źródło: comment_QuPGEXX8Ra0FDkoTuo3Ii2nHmjsSuCkd.jpg

Pobierz
  • 16
interesuje mnie wyłącznie zatrudnienie w firmie macierzystej.

Tak będzie

No to jadę te #!$%@? 49 km na rozmowę. Na miejscu się dowiaduję, że hehe oni to oferują umowę dla pracowników tymczasowych. Atmosfera


@andrzejcebula_reload: Normalnie bym im sajgon zrobił, kierownik, prezes czy kto tam był u góry.
Nie ma miejsca na okłamywanie.